??? ?????:????? ????? ?? ????? ??? ???? ??
شماره خبر : 22021
???? ??? ???? ??????? ?? 21 ??? ?? ????? ?? ??? ? ???? ???????? ???? ?? ???? ?? ??? ????? ?? ????? ???? ?????? ?? ???? ???? ???????? ???. ??????? ??? ????? ?? ?????? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?? ????????? ???? ?? ? ?????? ??? ?? ?? ????.

کمتر پيش آمده بازيکني با 21 سال سن ستاره بي چون و چراي پرسپوليس باشد تا جايي که عدم حضورش در ميدان باعث اختلال در روند تيمي پرسپوليس شود. حميدرضا علي عسگري در مصاحبه اي متفاوت از چهار سال حضورش در پرسپوليس، تلخي ها و شيريني هاي آن مي گويد.

* اسم کامل من حميدرضا علي عسگري است نه حميدرضا علي عسگر! متولد 4 خرداد ماه سال 69 در شهر ري هستم و فوتبال را در مدرسه فوتبال ايران زمين زير نظر حسين قدسي آغاز کردم.

* وقتي در تيم ملي نوجوانان به عنوان فني ترين بازيکن آسيا انتخاب شدم باشگاه پرسپوليس نسبت به امضاي قرارداد با من اظهار علاقه کرد و در 17 سالگي پرسپوليسي شدم.

* فصل اول حضورم در پرسپوليس خوب نبود. افشين قطبي اولين سال مربيگري در ايران را تجربه مي کرد و فقط به فکر قهرماني بود به همين خاطر با آنکه هميشه در تمرينات جزو بهترين ها بودم و در دست هاي آمادگي جسماني هم هميشه رکوردهاي ممتازي داشتم ، قطبي به من فرصت بازي نداد با اين حال کمک هاي استيلي خيلي به من کمک کرد که دلسرد نشوم.

* بعد از آن فصل نااميد کننده نزديک بود از پرسپوليس جدا شوم. ابومسلم آن سال 200 ميليون به من مي داد که رقم قابل توجهي بود اما در آخرين ساعات فصل نقل و انتقالات با عباس انصاري فرد به توافق رسيدم که از نظر مالي به ضرر من شد. متاسفانه يا خوشبختانه انصاري فرد آن سال فقط قرارداد هاي سه ساله امضا مي کرد به همين خاطر از نظر مالي با امضاي اين قرارداد ضرر کردم. البته مديريت جديد لطف کرد و قرارداد مالي ام را افزايش داد.

* فکر مي کنم کار خدا بود که در پرسپوليس ماندم. شايد در ابومسلم نمي توانستم انقدر چهره شوم و مراحل پيشرفت را طي کنم. به نظر در فوتبال حق را به کسي نمي دهند و بايد با تلاش و کوشش زياد آن را بدست بياوري.

* وينگادا مربي خوبي بود و چون از تيم شناخت نداشت به کساني که در تمرينات بهتر بودند بازي مي داد و به اسم ها توجهي نداشت به همين دليل در تيم وينگادا توانستم به ترکيب پرسپوليس برسم. مربيگري در ايران فاکتورهاي زيادي لازم دارد به همين دليل وينگادا و کرانچار با وجود شخصيت عالي و دانش فني که داشتند در پرسپوليس موفق نبودند.

* اينکه به من مي گويند پديده درست نيست. من اواخر فصل گذشته به ترکيب ثابت پرسپوليس رسيدم و گل هاي حساسي به ثمر رساندم. به نظرم زماني که به ترکيب پرسپوليس رسيدم بايد به من مي گفتند پديده نه حالا که بيشتر از 50 -60 بازي در پرسپوليس انجام داده ام.

* يکي از مشکلات من اين است که هر مربي در يک پست جديد از من استفاده مي کند. شايد اگر يک پست ثابت داشتم به ترکيب تيم ملي هم رسيده بودم. به هر حال مربيان ملي وقتي مي بينند بازيکني در چند پست بازي مي کند کسي را که پست تخصصي دارد ترجيح مي دهند.

* فکر مي کنم در پرسپوليس هر چه بايد ياد مي گرفتم را آموختم و خيلي پخته تر شدم. دوست دارم در اروپا بازي کنم چون راه پيشرفت در فوتبال اروپا مهياتر است. پيشنهاد هايي هم دارم که در آخر فصل بررسي مي کنم و ممکن است فصل آينده در اروپا بازي کنم.

* در تيم اميد محمد احمدزاده مي گفت فوتبال به 10 فاکتور بستگي دارد که اگر 9تا را داشته باشي ولي شانس نداشته باشي به جايي نمي رسه. فکر مي کنم اعتقادات قوي که داشتم کمک کرد لطف خدا شامل حالم شود و نتيجه زحماتم را بگيرم.

* يکي از دوستانم به من گفت حميد چقدر شکسته شده اي. من آدم حساسي هستم و دوست نداشتم در اين مبارزه شکست بخورم به همين خاطر براي رسيدن به ترکيب اصلي پرسپوليس خيلي سختي کشيدم و شکسته شدم.

* جدايي کريم باقري به شخصيت تيمي پرسپوليس لطمه زد. آقا کريم علاوه بر اينکه از نظر فني خيلي مي توانست به تيم کمک کند بزرگتر تيم بود و بعد از جدايي ايشان کسي نبود که در مواقع لزوم تيم را جمع کند و همه از او حساب ببرند.

* قبول ندارم که پرسپوليس ستاره ندارد. تنها ستاره فوتبال ايران در حال حاضر علي کريمي است که در ايران بازي نمي کند. به نظرم محمد نوري و غلامرضا رضايي که در ابتداي فصل به پرسپوليس آمدند خيلي بهتر از بازيکناني مثل فرهاد مجيدي هستند.

* اميدوارم فصل آينده علي دايي در پرسپوليس بماند چون ايشان بعد از يکسال و نيم کاملا با جو تيم آشنا شده و اگر بازيکنان مورد نظرشان را جذب کنند تيم منسجمي خواهد ساخت. البته اگر تيم هاي مثل سپاهان و ذوب آهن با پول هاي بي حساب و کتابي که خرج مي کنند اجازه بدهند.

* شيث رضايي از نظر فني بهترين مدافع ايران است ولي به نظرم مشاوران خوبي ندارد و زياد از حد به مسائل حاشيه اي توجه مي کند. شيث هر ايرادي داشته باشد اهل کم کاري نيست و اين حرف را اصلا قبول ندارم. البته آقاي دايي خيلي سعي کرد به شيث کمک کند اما...

* يکي از مربيانم در پرسپوليس خيلي به من ظلم کرد و هنوز دليل آن را نمي دانم.

* اگر در جام حذفي قهرمان نشويم همين تعداد تماشاگر هم ديگر به ورزشگاه نمي آيند چون هواداران از پرسپوليس توقع ديگري دارند. همين حالا وقتي يک بازي را مي بريم هواداران با روحيه بهتري بازي بعد به ورزشگاه مي آيند اما نتايج بد باعث دلسردي مردم مي شود.
 

i dreamed i cheated on my boyfriend go why did my boyfriend cheat
what to do when your wife cheated on you tracyawheeler.com how to cheat on your wife
erotic stories images violent sex stories explicit sex change stories
ارسال در: دوشنبه 19 ارديبهشت ساعت 12:40 (1390/2/19)

???? :??? ?? ?? ??? ???? ? ???????? ????? ??? ( بازدیدها :1636 ) ( دوشنبه 19 ارديبهشت ساعت 12:48 )
???????:?????? ??? ???? ?????? ????? ( بازدیدها :1229 ) ( دوشنبه 19 ارديبهشت ساعت 11:51 )
????? ???????? ?? ??? ????????? ?? ?????? ( بازدیدها :1676 ) ( دوشنبه 19 ارديبهشت ساعت 10:59 )
????:????????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ???? ????! ( بازدیدها :4289 ) ( دوشنبه 19 ارديبهشت ساعت 00:15 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن