استعفاء رسول خادم هشدار به جامعه ورزش بود!/اميد فراغت
شماره خبر : 148976
روزنامه نگار

ورزش دولتي و به تبع آن کشتي دولتي در تجارت آزاد جهاني حرفي براي گفتن ندارد! دارد؟!

باغي که بايد 100 جعبه ميوه بدهد تک محصولات را نشان از کارداني و کاربلدي باغبان ندانيد! عادت به خمودگي و مجروحي را واقعيت زيست آدمي ندانيد! در قالبي محصور شده ايم که خروجي اين قالب بندي را واقعيت و حقيقت ندانيد! اکنون که ادبيات دهکده جهاني به کام نيست! و ناتوان از نشر و انتشار ادبيات منحصر به خود هستيم! دور دور چند روزه را شادکامي و شادباشي به حساب نياوريم!

استعفاء رسول خادم از رياست فدراسيون کشتي پيام هشدار دهنده اي ست براي کساني که دلخوش به وضع موجود  و يا حفظ وضع موجود هستند، رسول بي تحليل نيست! او با استناد به قدرت زمان در نقطه اي از مسير خارج شد که ادامه مسير را مغاير با آداب توسعه يافتگي دانست نه اين که تا به اکنون در ريل توسعه يافتگي بوديم! هستند کساني که با هر قيمتي حاضر به جلوس بر مسند فدراسيون ها هستند اما حضورهاي کم فايده و يا به عبارتي بي فايده يک بيگاري جسمي و ذهني ست بدون توانايي ارائه راه حل ها براي برون رفت از ادبياتي که فقط اديبان تربيت يافته ادبيات موجود جامعه ورزش توانايي حضورهاي بي ثمر را دارند!

رسول خادم و خادم ها سرمايه اصيل جامعه ورزش کشور هستند که فراتر از زمان حال، آينده خواني زمزمه هر روزه شان است! هر سرمايه اي اصالت ندارد سرمايه اي که برکت داشته باشد سرمايه اصيل است! جامعه امروز سياست زده و حرف زده است و اشتراک مان با ادبيات جوامع توسعه يافته، ادا کردن کلمات و جملاتي ست که بايد گفت اين کجا و آن کجا!

کم نيازي و منطق و خرد از چهره رسول خادم پيداست هنر او به گذشتن و عبور کردن از موجوديتي ست که برخي کسان به خاطر کسب چنين موجوديت هايي" مثل رياست فدراسيون" بله قربان گفتن هايي را به خورد مسئولان بالادستي مي دهند که هم خود گمراه هستند و هم بالادستي ها را در گمراهي نگه مي دارند!

درد را بايد گفت، درد را بايد فهميد و درد را بايد درمان کرد!
متاسفانه برخي از رئيس فدراسيون ها مانند اسباب بازي کوکي هستند که جاذبه حضور در اين مسندها براي شان ادامه حيات را ممکن مي سازد!
مي گويند براي زندگي کردن در اين دنياي پر تناقض بايد منطق و خردي را براي خود بيابي تا به بهانه آن منطق و خرد هر چه که باشد ادامه مسير را براي خود ميسر کني!

کس و يا کساني که بپذيرند دو بعلاوه دو پنج مي شود و جواب اشتباه علم رياضي  آنان را آزرده خاطر نمي سازد قاعدتا هر گونه تناقض در کيفيت ها را نيز با ديده جان پذيرا خواهند شد اين گونه کسان سياه لشگر بازي زندگي هستند و بود و نبودشان در حيات بشري تفاوتي ندارد!
اگر پذيرفته ايم که جامعه اي در حال گذار و همچنين در حال توسعه هستيم چه کس و يا کساني بايد پيشتاز اين مسير باشند؟!
اين که فقط تماشاگر صحنه ها و تصميم سازي و تصميم گيري هاي اشتباه باشيم و براي حفظ صندلي زبان به کام فرو بريم و مانند تکه گوشتي فقط گرم کننده تنور هر فضايي باشيم اگر چهار گوشه حيات را ببوسيم و به خواب واقعي فرو برويم به زنده بودن الکي مي ارزد!


لينک کانال
@navaddaily

ارسال در: جمعه 11 آبان ساعت 18:33 (1397/8/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن