دعواي جديد کي‌روش و برانکو به کجا مي‌رسد؟
شماره خبر : 141507
کارلوس کي‌روش در برنامه دوشنبه‌شب 90 درخصوص آماده‌سازي تيم ملي حرف‌هايي زد و خواستار آن شد که بازيکنان داخل ايران يک روز و نيم بعد از مسابقات رسمي خود در اختيار او باشند.
مرد پرتغالي معتقد است بازيکنان ايراني بيشتر از 60 دقيقه کارايي ندارند و ميزان دوندگي آن‌ها پايين است. کي‌روش به صراحت گفت: در اين شرايط بازيکناني مثل وحيد اميري و سيدجلال حسيني و... نمي‌توانند برابر پرتغال و اسپانيا بازي کنند.

اما برانکو قبل از بازي با سپيدرود در مصاحبه با خبرنگاران در اين رابطه گفت: «من نمي‌توانم درباره ديگران حرف بزنم. فقط اين را مي‌توانم بگويم که وحيد اميري مي‌تواند خيلي بدود و بدن او از اينيستا و ژاوي هم بهتر است. درخصوص ساير بازيکنان هم اطلاعي ندارم و درباره اين موضوعي که شما مي‌گوييد هم بايد بگويم که از سوي فدراسيون فوتبال به باشگاه ما هيچ نامه کتبي نيامده و نظري هم درباره آن ندارم. درخصوص اطلاعاتي هم که از رسانه‌ها مي‌آيد، نظري نمي‌دهم.»

دعواي بين کي‌روش و برانکو به نظر مي‌رسد ديگر کشدار شده باشد. يک لجبازي بين طرفين که هرازگاهي سر باز مي‌کند و رسانه‌اي مي‌شود. به نظر مي‌رسد حرف امروز کارلوس کي‌روش درخصوص ميزان دوندگي وحيد اميري پاسخي به مصاحبه تلويزيوني برانکو در برنامه ?? باشد. آن روزي که سرمربي پرسپوليس روبه‌روي عادل فردوسي‌پور نشست و مدعي شد هرگاه بازيکنانش از اردوي تيم ملي برمي‌گردند، اضافه وزن پيدا مي‌کنند! آن روز به قول کارلوس کي‌روش، سرمربي کروات پرسپوليس علم و دانش سرمربي تيم ملي را زير سؤال برد.

حالا هم کي‌روش خواسته مقابل به مثل کند. مرد پرتغالي با اسم آوردن از وحيد اميري علم و دانش برانکو، بدنساز پرسپوليس و ساير مربيان داخلي را زير سؤال برد تا هم از مرد کروات انتقام گرفته باشد و هم به همه بگويد فوتبال باشگاهي ايران ضعيف و پايين‌تر از استاندارد است. البته با توجه به نتايج نمايندگان باشگاهي ايران در ليگ قهرمانان آسيا تا حدودي مي‌توان به کي‌روش حق داد، اما پرسپوليس متفاوت است.
پرسپوليس امروز دونده‌ترين تيم داخل کشور است که بدنسازي به اسم مارکو دارد و حتي ملي‌پوشان هم از اين کروات تعريف مي‌کنند.

با اين وجود کي‌روش به برانکو متلک مي‌اندازد و متقابلاً سرمربي پرسپوليس هم طعنه مي‌زند و اميري را از اينيستا هم آماده‌تر مي‌خواند. به نظر مي‌رسد اين دعوا ادامه داشته باشد و پيش‌بيني مي‌شود اوج آن را در آينده شاهد باشيم. زماني که برانکو نخواهد شاگردانش را در اختيار تيم ملي بگذارد!
ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 16:16 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن