بايد به اين فوتبال شک کرد
شماره خبر : 138535
معلوم نيست نفت تهران چه خبر است .بازيکنان اين باشگاه را طي يکي دوفصل تارومار کردند . باشگاهي که طي پروسه چند ساله و بماند زحمت کدام مربي داشت آرام آرام تبديل به قطبي در ليگ برتر مي شد .

 بايد به اين فوتبال شک کرد

ايرج طالع

معلوم نيست نفت تهران چه خبر است .بازيکنان اين باشگاه را طي  يکي دوفصل تارومار کردند . باشگاهي که طي پروسه چند ساله و بماند زحمت کدام مربي داشت آرام آرام تبديل به قطبي  در ليگ برتر مي شد .حالا بازيکنانش به سرخ آبي هاي پايتخت جان مي بخشند و خودش حال روز خوشي ندارد . وضعيت تغذيه اين باشگاه تا نيمرو پيش رفت . نماينده ايران در ليگ قهرمانان  آسيا هنوز سرمربي ندارد ساعت شني بدنسازي شروع به ريزش کرده اما هنوز باشگاه امروز فردا مي کند از همه بدتر تفکراتي که بيانگر به فکر خويش وخويشاوندان بودن تا باشگاه ،باعث شده همين حالا که اين مطلب را مي نويسم  با ريش گرو گذاشتن بازيکن را متقاعد به تمديد قرار کنند .ابتدا گفتند آن مربي که قوي سپيد را در تالاب زمينگر کرد يکي از گزينه هاي باشگاه است .حالا که ديگر زمان دارد از دست ميرود .ابراهيم زاده و افشين پيرواني را گزينه هاي نهايي اعلام کرده اند . داعيه فرهنگي در باشگاهها داريم ولي در انتخاب سرمربي براي باشگاه هم حرمت ها حفظ نمي شود .نميدانم با کدام رزمه پيرواني را در ترازويي قرار داده اند که شاهين آن به احترام مربي سرد گرم چشيده نصف جهان قهر مي کند . در چه دوراني به سر مي بريم تا يکجا خالي مي شود رده ملي يا باشگاهي خدا حفظشان کند از خانواده پيرواني يکي کانديد مي شود . هنوزدر ناکامي جوانان در شوک بوديم که برادر را ارتقا دادند برود اميد ها را سر ساماني بدهد اينجا باشگاهي، پيرواني هنوز طعم سرمربيگري در ليگ برتر را نچشيده ميخواهند اعزامش کنند ليگ قهرمان ، البته اشکال از مربيان نيست بارها تذکر دادم دکترين فوتبال ما اشکالاتي دارد وقتي فجر سپاسي که براي رهايي از سقوط بعنوان نماينده فوتبال کشور برون مرزي اعزام مي شود .رگه هاي توجه بيشتر به پيرواني ها پديدار مي شود . بيراهه نروم درد بسيار است در فوتبالي که با دلالي مربي که با سه فصل از حضوردر يک باشگاه فقط از سقوط جلوگيري کرده چگونه مي شود هنوز قرار دادش تمام نشده مشتري پيدا کند .يکي هم مثل منصورابراهيم زاده که  به کسي باج نمي دهد .خانه مي نشيند مردي که تا نايب قهرماني ليگ قهرمان آسيا  پيش رفت. کانديد انتخاب بهترين مربي سال  جهان شد . همين حالا فکرمان مشغول الاتحاد و الهلال است تا پرسپوليس به فينال صعود کند اما ابراهيم زاده سالها پيش اين تيمها را نقره داغ کرد و به فينال رسيد .روزهايي که جباراف که سر پيري برايش دعوا مي گيرند جوانتر بود ريوالدو با کوله باري از تجربه زيرنظر اسکولاري مربي که قهرمان جهان شده بود مقابل ابراهيم زاده باختند و حذف شدند .تا فرش هايي که اسکولاري از نقش جهان خريده بود هميشه برايش خاطره اي تلخ بهمراه داشته باشد .

اعضاي هييت مديره نفت تهران در زمان انتخاب سرمربي  با جمع بندي رزمه و تجربه بايستي تصميمي آگاهانه بگيرند . خروجي جلسه آنها اگر نام افشين پيرواني باشد بايد به اين فوتبال شک کرد مگر مي شود بدون رزمه و تجربه پيروز ميداني باشي که طرف مقابل تو در دانش فوتبال واخلاق نمره قبولي گرفته و لااقل يک دهه باعث سرافرازي يک استان بوده است . بازوبند کاپيتاني وبازي ملي متريال موفقيت در مربيگري نيست اگر هم بخواهد باشد بايد از يکجايي شروع بشود نه از باشگاهي که قرار است نماينده ايران باشد . 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن