کي رش متخصص شادي آور
شماره خبر : 138530
کي رش متخصص شادي آور

     سعيدحفظي فرد

گفتيم بيايند باهم بازي با ازبکستان را ببينيم . پيرمرد عمري را در تيمهاي مطرح کشور به تعليم و تربيت بازيکنان فوتبال صرف کرده بود و چند وچون کار را بهتر از هر تازه بدوراني مي شناخت و هميشه گله داشت که تازه موقع ثمر دادنش رسيده بود که نسل مربيان جديد جاي آنهارا پر کرده بودند .
خانمش يار و ياور هميشگي اش هم فوتبالي بود و هست ، البته نه از نظر فني او مثل همه خانم هاي خانه دار تحت تاثير رسانه هاست . صبح تا شب طنين راديو ورزش در خانه بگوش مي رسد . و هر موقع خانم دلخوري از پيرمرد فوتبالي ما دارد ،شروع مي کند به دفاع از کي روش و اينکه مربي ايراني نه خوش تيپ است ،نه بلد است حرف بزند و نه خوش هيکل ،شکم همشون هم يکمتر از خودشون جلوتره و همش دستشون به آسمونه که يکي از آسمون بياد براشون گل بزنه . اونوقت در خفا هر روز چند تا سوتي تو مجالس خصوصي از شون درز مي کنه . حالا يک هيچ جلو هستيم ،دوربين هرچند دقيقه يکبار روي کيروش زوم ميکند در يک آن که هيچ اتفاق آنچناني رخ نمي دهد بطري آب را محکم به زمين مي کوبد ،صداي پيرمرد در مي آيد.رو به خانم مي کند و مي گويد که: آخر اين چه کاري است؟ فردا مربيان جوان ما هم همين کار را تکرار مي کنند . خانم هم کم نمي آورد ، مي گويد عصبانيتش هم زيبا ست !!!مثل توني کرتيس با جذبه و فتوژنتيک است .
داستان بالا مي گيرد . حالا هر دو مرا براي تصديق حرف هاي شان به شهادت مي گيرند . نمي دانم چه بگويم . امروز صحبت هاي کي روش را در کنفرانس خبري گوش مي کردم مي گفت :
"ما متخصص آوردن شادي به خانه هاي مردم هستيم "
ارسال در: پنجشنبه 25 خرداد ساعت 14:31 (1396/3/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن