90/ ميزبانان محکوم به شکست ميهمانان
شماره خبر : 137872
دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر واليبال با چهار ديدار در شهرهاي تبريز، ورامين، آمل و اردکان پيگيري خواهد شد.

يک گام ديگر تا صعود به مرحله نيمه نهايي واليبال

 

دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر واليبال با چهار ديدار در شهرهاي تبريز، ورامين، آمل و اردکان پيگيري خواهد شد.

تيم هاي بانک سرمايه، پيکان تهران، شهرداري اروميه و سايپا در ديدارهاي دور رفت به پيروزي رسيدند تا تنها يک گام ديگر تا صعود به مرحله نيمه نهايي ليگ برتر واليبال فاصله داشته باشند، بنابر اين تيم هاي ميزبان دور برگشت، براي اينکه همچنان به صعود اميدوار بمانند، محکوم به شکست ميهمانان خود خواهند بود.

در نخستين مسابقه دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر، تيم شهرداري تبريز ميزبان بانک سرمايه در سالن شهيد اقدمي تبريز خواهد بود.تيم بانک سرمايه که با 20 برد و 55 امتياز در پايان دور مقدماتي صدرنشين شده بود، در دور رفت مرحله پلي آف و در خانه واليبال تهران به سختي شهرداري تبريز را سه بر دو شکست داد. تبريزي ها در دور مقدماتي با 10 برد و 31 امتياز در رتبه هشتم قرار گرفتند.

بانک سرمايه در دور مقدماتي ليگ برتر امسال دو مسابقه با شهرداري تبريز داشت که در هر دو مسابقه سه بر صفر حريف خود را شکست داد، اما عملکرد نماينده تبريز در دور رفت مرحله نخست پلي آف نشان داد که نتايج مرحله پلي آف را نمي توان با توجه به نتايج دور مقدماتي پيش بيني کرد.

شاگردان عادل بناکار سرمربي شهرداري تبريز در ديدار برگشت به دنبال جبران نتيجه دور رفت هستند تا اميدشان براي صعود حفظ شود.

دومين مسابقه دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر واليبال در سالن شهيد گل عباسي ورامين برگزار مي شود و صالحين اين شهر ميزبان نارنجي پوشان سايپا خواهند بود.شاگردان مسعود آرمات سرمربي سايپا که در دور مقدماتي امسال و در ورامين موفق به شکست حريف خود نشدند، براي قطعي کردن صعود خود به جمع چهار تيم برتر مرحله نيمه نهايي، بايد نماينده ورامين را در اين شهر شکست دهند.سايپا و صالحين در دور مقدماتي دوبار به مصاف يکديگر رفتند که صالحين در ديدار رفت سه بر دو و در مسابقه برگشت نيز سه بر يک به پيروزي رسيد.

تيم سايپا در پايان دور مقدماتي با 12 برد و 36 امتياز در جايگاه چهارم قرار گرفت و صالحين ورامين نيز با 11 برد و 30 امتياز در رتبه پنجم قرار گرفت و حريف نارنجي پوشان در مرحله پلي آف شد.

در ديگر مسابقه دور برگشت مرحله نخست پلي آف، تيم خاتم اردکان ميزبان پيکان تهران در سالن آيت الله خاتمي اردکان خواهد بود. پيکاني ها بازي رفت را سه بر يک به سود خود پايان دادند تا تنها يک برد ديگر براي صعود به مرحله نيمه نهايي نياز داشته باشند.

پيکان در پايان دور رفت با 18 برد و 53 امتياز در رتبه دوم جدول قرار گرفت و خاتم اردکان با 10 برد و 32 امتياز در رتبه هفتم جاي گرفت.

خاتم اردکان در دو مسابقه دور رفت و برگشت مرحله مقدماتي نيز با نتايج سه بر يک و سه بر صفر مغلوب پيکان شده است.آخرين مسابقه دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر در سالن پيامبر اعظم (ص) شهر آمل برگزار مي شود و تيم کاله مازندارن ميزبان شهرداري اروميه خواهد بود.

شهرداري اروميه در ديدار رفت سه بر يک به پيروزي رسيد و شاگردان بهروز عطايي روز چهارشنبه به دنبال جبران اين نتيجه هستند تا همچنان به صعود اميدوار بمانند.

 

شهرداري اروميه در پايان دور مقدماتي با 14 برد و 42 امتياز در رتبه سوم قرار گرفت و تيم کاله با 10 برد و 36 امتياز جايگاه ششم جدول را به خود اختصاص داد.نماينده اروميه در دو مسابقه رفت و برگشت دور مقدماتي با نتايج سه بر صفر و سه بر يک کاله را شکست داد و روز چهارشنبه در ديدار خارج از خانه به دنبال چهارمين پيروزي برابر اين تيم در فصل جاري است تا صعودش به مرحله نيمه نهايي قطعي شود.

پلي آف ليگ برتر واليبال به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار مي شود و در صورت نياز به مسابقه سوم، تيم ها روز يکشنبه يکم اسفندماه به مصاف يکديگر مي روند.

برنامه کامل دور برگشت مرحله نخست پلي آف ليگ برتر واليبال به شرح زير است:

خاتم اردکان پيکان تهران(اردکان، سالن آيت اله خاتمي، ساعت 16 و 30 دقيقه)

شهرداري تبريز بانک سرمايه(تبريز، سالن شهيد اقدمي، ساعت 16)

صالحين ورامين سايپا تهران(ورامين، سالن شهيد گل عباسي، ساعت 16)

کاله مازندران شهرداري اروميه(آمل، سالن پيامبر اعظم (ص)، ساعت 16)

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن