90/ کاظمي و مهاجري دلشان به کي خوش است ؟‌
شماره خبر : 137870
در حالي که تيم هايي مثل ماشين‌سازي و پديده براي سقوط نکردن دست و پا مي‌زنند ، مصاحبه‌هاي عجيب و غريبي از سوي عده اي از بازيکنان اين تيم ها مطرح مي‌شود .

کاظمي و مهاجري دلشان به کي خوش است ؟‌

کفشگري از حال مي‌رود ،‌ صادقيان براي استقلالي‌ها کري مي‌خواند !

در حالي که تيم هايي مثل ماشين‌سازي و پديده براي سقوط نکردن دست و پا مي‌زنند ، مصاحبه‌هاي عجيب و غريبي از سوي عده اي از بازيکنان اين تيم ها مطرح مي‌شود . مصاحبه‌هايي که هيچ ربطي  به تيم هايشان ندارد و بيشتر خود شيريني و جلب   توجه کردن است ! قطعاً اگر باشگاه و مربيان اين بازيکنان کمي حرفه اي باشند و آينده تيم هايشان را در نظر بگيرند اجازه چنين مصاحبه‌هايي را به بازيکنان اکثرا مصدوم ! نمي‌دادند و به آنها مي‌گفتند آقاي بازيکن ! به فکر تيم خودت باش نه تيمي که مدعي قهرماني است و خطري تهديدش نمي‌کند. البته اين اولين بار نيست که شاهد چنين اتفاقاتي هستيم و در گذشته نيز بودند بازيکناني که چشم و حواسشان به ديگر تيم ها بود و  يک دفعه به خودشان آمدند وديدند به دسته يک رفته اند.

 

با يک سال  و نيم سابقه پيشکسوت شد !

اين پيام صادقيان که حدود يک سال و نيم براي پرسپوليس بازي کرده  طوري در خصوص اين تيم اظهارنظر مي‌کند که گويا بيست سال سابقه در تيم پايتخت دارد و بايد هر روز در مورد اين تيم مصاحبه کند و کري هم بخواند .

صادقيان از جمله بازيکناني است که اگر يک بازي 50 درصد هم خوب بازي کرده باشد هم برايش خوب تبليغ مي‌کنند و هم خودش از بازگشت به تيم‌ملي سخن مي‌گويد . اگر همين صادقيان به جاي پرسپوليس که از سوي برانکو هم جواب شد به فکر ماشين‌سازي تيم شهرش باشد قطعاً مثمر ثمر  واقع مي‌شود.

 

کفشگري با مهاجري است يا برانکو ؟‌!

يکي ديگر از بازيکناني  که قشنگ شبيه صادقيان است مهرداد گفشگري هافبک سابق پرسپوليس و فعلي پديده است.  او هم هر سال کلي مصدوم مي ‌شود و الان هم  چند هفته اي است که براي پديده بازي نمي‌کند و تيمش نيز حال  و روز خوشي ندارد.

در مورد او بعد از داربي شنيديم پس ازگل سوم استقلال از حال رفته و کارش به پزشک کشيده شده است. همين آقاي کفشگري اگر تمرکزش روي تيم پديده بود هم کمتر مصدوم مي‌شد هم الان دست رضا مهاجري را مي‌گرفت تا او را از شرايط سخت نجات دهد.

 

 

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 20:22 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن