90/ آقاي طارمي ! اتهام شما دخالت در کار ديگر بازيکنان است
شماره خبر : 137869
مهدي طارمي حتي اگر از شرايط مطلوب دور باشد باز هم يکي از آماده ترين و بهترين بازيکنان حال حاضر فوتبال ايران است. طارمي البته در اين فصل عملکرد خوبي داشته و حتي از بيشترين شانس براي تصاحب عنوان آقاي گلي برخوردار است.

دادگاه 90

اين شماره :  مهدي طارمي

 

نام : مهدي

نام خانوادگي:  طارمي

شغل :  فوتباليست

شهرت : آقاي گل

مهدي طارمي حتي اگر از شرايط مطلوب دور باشد باز هم يکي از آماده ترين و بهترين بازيکنان  حال حاضر فوتبال ايران است. طارمي البته در اين فصل عملکرد خوبي داشته و حتي از بيشترين شانس براي تصاحب عنوان آقاي گلي برخوردار است. اين مهاجم بوشهري در داربي 84 با اين که جنب و جوش زيادي  داشت اما در نهايت نتوانست گلي به ثمر برساند و شايد همين باعث شد که او در پايان بازي عصبانيت خاصي داشته باشد.  اوج  عصبانيت طارمي به لحظه اي برمي گردد که بازيکنان پرسپوليس  به قصد تقدير از هواداران به سمت آنان رفته تا به نوعي بابت حمايت بي شائبه شان  از تماشاگران تقدير کنند،  اما وقتي تعدادي از پرسپوليسي ها چنين کاري کردند،  محسن مسلمان نخواست که با آنان همراه باشد و همين مسئله آغازي بود براي دعواي اين مهاجم بوشهري با هافبک تکنيکي پرسپوليس! گويا مسلمان به طارمي مي گويد : مگر تو مربي يا کاپيتان تيم هستي که به بازيکنان دستور مي دهي؟ و همين جمله باعث شدت درگيري لفظي آنان مي شود. درگيري کوچکي که اگر با وساطت ديگران نبود چه بسا به جاهاي باريک کشيده مي شد.

به هر حال رفتار تند طارمي نسبت به مسلمان باعث  شد تا  90 براي مرتبه دوم در اين فصل او را به دادگاه 90 فرا بخواند. گويا طارمي فراموش کرده که به عنوان يک بازيکن اختياراتي هم سطح و هم اندازه با ديگر بازيکنان نظير مسلمان دارد و به همين دليل پس از داربي 84 در مقام يک بزرگتر به مسلمان دستور داد تا او به طرف تماشاگران پرسپوليس  برود.

گلزن پرسپوليس بايد در دادگاه 90 دليل از کوره در رفتن خود و همچنين علت دستور دادن به مسلمان را  توضيح بدهد  تا در حد امکان از بروز حوادث مشابه جلوگيري شود . آقاي طارمي ! اتهام شما دخالت در  کار ديگر بازيکنان هم تيمي است و بايد  در اين خصوص به ابهامات موجود پاسخ بدهيد.

 

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 20:21 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن