90/ رحمتي سابقه دار است نه من !
شماره خبر : 137867
مدافع ملي‌‌‌پوش پرسپوليس که به حکم کميته انضباطي با محروميت يک جلسه‌اي مواجه شده با انتقاداتي شديد‌الحن به اين حکم واکنش نشان داد .

مي‌خواهند پرسپوليس قهرمان را زمين بزنند

سيد جلال حسيني :‌رحمتي سابقه دار است نه من !

مدافع ملي‌‌‌پوش پرسپوليس که به حکم کميته انضباطي با محروميت يک جلسه‌اي مواجه شده با انتقاداتي شديد‌الحن به اين حکم واکنش نشان داد . گفت و گوي ما با سيد جلال حسيني را در ادامه مي‌خوانيد:‌

90:‌اين روزها خيلي عصباني به نظر مي‌رسي؟‌

چرا عصباني نباشم . رأي کميته انضباطي را ديده‌ايد؟‌ مگر من چه کار کردم که کميته بايد من را محروم کند؟‌

90:‌خوب اعتراض کنيد؟‌

حتماً همين کار را خواهم کرد. از باشگاه خواسته‌ام اقدامات لازم را انجام دهند مگر فوتبال قانون ندارد؟‌من دوست دارم بدانم به چه اساس و قانوني من محروم شده‌‌ام.

90:‌درگيري با رحمتي را که همه ديده‌اند؟‌

دوست دارم فيلم را ببينيد . در آن صحنه رحمتي درگيري را آغاز کرد و او باعث جنجال شد. رحمتي سابقه اين کار را دارد  و بارها اين کار را کرده است.

90:‌ولي او سه جلسه محروم شده و تو يک جلسه؟‌

کدام سه جلسه . يک جلسه  به خاطر حکم تعليقي بود، يک جلسه هم به خاطر اخراج.  قانون او را مثل من يک جلسه محروم کرده همين اتفاق من را ناراحت و عصباني کرده است.

90: کميته انضباطي از شما توضيحي نخواست؟‌

اصلاً . دوست دارم بدانم آن شخص که من را محروم کرده چرا از من توضيحي نخواسته.  رحمتي چندين پرونده در کميته دارد  ولي من هنوز يک بار هم به کميته انضباطي نرفته‌ام. آن وقت من هم بايد مثل رحمتي محروم شوم. خنده دار است!

90:‌به طور حتم باشگاه از منافع شما و هواداران دفاع مي‌کند؟‌

بايد هم همين کار را انجام دهند.

90:‌خيلي ها اعتقاد دارند محروميت سيد جلال حسيني ظلم به پرسپوليس است ؟‌

دقيقاً همين طور است . در آستانه قهرماني مي‌خواهند تيم ما را قلع و قمع کنند.  هر کاري که دلشان خواست انجام دادند. براي اين فوتبال متاسفم.

90:‌پرسپوليس سپاهان ؟‌

مثل هميشه ديدار  سختي است. آنها تيم معمولي در اين ليگ نيستند. سپاهان همواره مدعي بوده و امسال دچار بدشانسي شده ولي مطمئن هستم روز سختي مقابل آنها خواهيم داشت.

90:‌:‌راستي در بازي مقابل استقلال اخراج شدي؟‌

نه ،‌اخراج نشدم که هيچ ، به حرف فغاني هم احترام گذاشتم و به رختکن رفتم  والا اگر مثل رحمتي رفتار مي‌کردم  اتفاقي بي‌سابقه در فوتبال ايران رخ مي‌داد.

90:‌ اگر محروميت تو بر نگردد چي؟‌

اگر  برنگردد از فدراسيون به فيفا شکايت خواهم کرد. نمي‌گذارم حق من و پرسپوليس را ضايع کنند. اين رأي ‌ناعادلانه است و خودشان هم مي‌دانند که اشتباه کرده‌اند.

 

 

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 20:19 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن