90/جواد منافي، پرسپوليسي ديروز، راه‌آهني امروز
شماره خبر : 58676
در تعقيب بزرگان

 
90: جواد منافي متولد اول مهرماه 1349 در بهشهر مازندران، بازيکن چپ پاي سابق پرسپوليس که فوتبالش را از زمين‌هاي خاکي «گرجه محله» شروع کرد و سپس براي استقلال بهشهر و منتخب مازندران بازي کرد. بعدها بازيکن «پورا» شد و از اين تيم، به تيم‌ملي اميد راه يافت و در مسابقات مقدماتي المپيک بارسلون در سال 92 براي تيم‌ملي بازي کرد.
منافي با پيشنهاد امير عابديني پرسپوليس شد و براي تيم‌ملي در جام ملت‌هاي آسيا در هيروشيما هم بازي کرد. بعد از اين رقابت‌ها بود که همه فکر مي‌کردند که او به عنوان لژيونر راهي اروپا شود ولي بدشانسي در جاده به سراغ او آمد و طي يک حادثه رانندگي دچار مصدوميت شديد شد و به ناچار در 24 سالگي و در اوج از فوتبال کناره‌گيري کرد. او در مورد اين مصدوميت مي‌گويد:«بعد از بازي مقابل کشاورز از آقاي درخشان و ناصر محمدخاني اجازه گرفتم که به شمال بروم. دقيقا قبل از بازي با استقلال بود، همان بازي معروفي که 2-2 مساوي تمام شد. يادم هست ناصر محمدخاني خيلي اصرار کرد که شمال نروم چون بازي حساسي مقابل استقلال را در پيش داشتيم ولي خود خواستم که بروم و صبح روز بعد در جاده قائمشهر – ساري تصادف بدي کردم و دچار ضايعه از ناحيه نخاع شدم. حدود 5/1 سال روي ويلچر نشستم و دو سه سالي هم طول کشيد تا سلامتي‌ام را به دست بياورم. بعد از آن خيلي تلاش کردم که به فوتبال برگردم ولي نشد ...»
منافي يک ماه قبل از اين حادثه از بوندس‌ليگا و ايتاليا و حتي اتريش پيشنهاد داشت ولي تقدير اين بود که او در ايران بماند و ...
منافي يک دختر 8 ساله به نام راشين دارد و در همه اين سال‌هابه جز فوتبال شغل ديگري نداشته و بعد از مربيگري در تيم‌هاي پايه پرسپوليس و سايپا، امسال در ليگ دوازدهم دستيار علي دايي در راه‌آهن است.

how to cheat your wife site how to cheat your wife
medication discount coupons click pharmacy discount code
cephalexin 500mg read renova tube
ارسال در: جمعه 13 بهمن ساعت 14:44 (1391/11/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن