پنجره نقل و انتقالات براي پرسپوليس باز مي‌شود؟
شماره خبر : 145453
قانون فيفا در خصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالات يک باشگاه که با باشگاه شاکي توافق کرده، ساکت است و مشخص نيست که تکليف پنجره نقل و انتقالاتي باشگاه پرسپوليس در تابستان چه خواهد شد.

در پي اتفاقاتي که پس از عقد قرارداد مهدي طارمي با باشگاه ريزه‌اسپور و سپس بازگشتش به تيم پرسپوليس رخ داد، فيفا باشگاه پرسپوليس را به محروميت از دو پنجره نقل و انتقالات و جريمه نقدي محکوم کرد که البته سرخ‌ها محروميت اول را در نقل و انتقالات زمستاني پشت سر گذاشتند.

در پي اين موضوع حميدرضا گرشاسبي سرپرست باشگاه پرسپوليس در زمستان سال 96 سفري به کشور ترکيه داشت تا با مسئولان باشگاه ريزه‌اسپور مذاکراتي براي بخشش جريمه نقدي انجام شود که در نهايت اين مسئله رخ داد و پرسپوليسي‌ها از جريمه حدود 800 هزار دلاري رهايي پيدا کردند، اما محروميت از پنجره نقل و انتقالات دوم کماکان پابرجاست.

پرسپوليسي‌ها در حالي اميدوار هستند که پنجره نقل و انتقالات تابستاني باز شود که در فوتبال دنيا تاکنون اتفاق نيفتاده که باشگاهي که از پنجره نقل و انتقالات محروم شده، با باشگاه شاکي توافق کند و قانون هم در اين زمينه ساکت است. البته قانون در اين باره سخني به ميان نياورده که اگر دو باشگاه به طور مثال پرسپوليس و ريزه‌اسپور با يکديگر به توافق برسند، تکليف بسته بودن يا باز شدن پنجره نقل و انتقالات چه خواهد شد. در حال حاضر هم اين پرونده از دست فيفا خارج شده و به دست دادگاه «CAS» رسيده است.

هنوز زمان اعلام قطعي براي باز شدن يا تثبيت محروميت پرسپوليس از نقل و انتقالات تابستاني مشخص نيست، اما هرچه که هست کار سختي پيش روي مديران اين باشگاه براي باز شدن پنجره نقل و انتقالات قرار دارد و بايد ديد در نهايت و پس از توافقات صورت‌گرفته آيا پرسپوليس مي‌تواند وارد بازار نقل و انتقالات تابستاني شود يا نه.


@navaddaily

ارسال در: دوشنبه 27 فروردين ساعت 12:50 (1397/1/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن