پيش بازي هفته 22 ، مسابقات ليگ برتر
شماره خبر : 143398
سرخابي ها در مسير نصف جهان

به گزارش سايت روزنامه نود ،سعيد واعظ از اصفهان

جدال بزرگان
هفته 22 مسابقات ليگ برتر در شرايطي برگزار مي شود که سرخابي هاي پايتخت نشين بايد در مسير نصف جهان با تيمهاي ذوب آهن و سپاهان ملاقات کنند . تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه آزادي مصاف الکلاسيکوي سنتي ايران را با سپاهان آشفته حال برگزار مي کنند . آبي هاي تهراني هم که به تازگي يکي از فيناليست هاي جام حذفي شده اند بايد در ورزشگاه فولادشهر با تيم ذوب اهن مسابقه بدهند


جدال بزرگان
تيمهاي با قد مت و "سترگ " فوتبال ايران ، ( سپاهان ، پرسپوليس ، استقلال و ذوب آهن ) بايد در ايستگاه 22 با يکديگر مصاف بدهند . برگزاري اين  بازيها ربطي به جايگاه دو تيم در جدول رده بندي ندارد و آنها به نوعي جزء تيمهاي بزرگ و پر مدعاي فوتبال ايران محسوب مي شوند . بهمين دليل بينندگان و مخاطبان زيادي پيگير نتايج و اتفاقات برگزاري اين دو مسابقه هستند و براي آنها ارزش خبري زيادي دارد .
پرسپوليس ، سپاهان
نتيجه ديدار رفت 2-2
برانکو ايوانکوويچ ، شاگردانش را نسبت به برگزاري ديدار با تيم سپاهان راهنمايي و ارشاد کرد . پروفسور ، تذکر داد به هيچ وجه به جايگاه تيم رقيب در جدول رده بندي نگاه نکنيد . سپاهان ، هميشه در فوتبال ايران تيمي پر افتخار و خطرناک بوده است . شايد امسال در نتيجه گيري بد عمل کرده اند ، اما ، آنها توپ را بخوبي به گردش در ِمي اورند . آنها ، به تازگي با ابراهيم زاده هم قرار داد بستند و ما روز سختي برابر تيم سپاهان داريم. منصور ابراهيم زاده ، هم با کمک کريم قنبري ، بيشتر روي مسايل روحي رواني کار مي کنند تا تصميمات مهم را براي سپاهان بعد از الکلاسيکو اتخاذ کنند .
ذوب ، استقلال
نتيجه ديدار رفت 1-1
ديدار رفت دو تيم با افکار عليرضا منصوريان و امير قلعه نويي با دو گل روزبه چشمي و نژاد مهدي با تساوي يک بر يک به پايان رسيد . اما ، اين مسابقه حساس که هر دو تيم ذوب آهن و استقلال با استراتژي قلعه نويي و وينفرد شفر آلماني به نوعي متحول شدند فوق العاده مهم و حياتي است . ذوب اهن رده سومي جدول که به تازگي دستي به ورزشگاه خود کشيده است مي خواهد با لغزش تيم فولاد خوزستان رده دوم را تصاحب کند . آبي پوشان تهراني نيز جايگاه خود را در رده ششم بر نمي تابند و در انديشه کسب سه امتياز اين مسابقه هستند . ژنرال ، مي خواهد به هوادران آبي پوش ثابت کند در اينده مي تواند بازهم افکارش را در تيم محبوبش پيگيري کند و سکوهاي پرشمار ورزشگاه ها را در اختيار بگيرد  .
گسترش فولاد –سياه جامگان
نتيجه ديدار رفت 0-1 گسترش
فيروز کريمي و شاگردانش در مشهد مقدس آنهم در هفته 7 تيم سياه جامگان را با اکبر ميثاقيان شکست دادند . تيم گسترش فولاد ، اينبار در ورزشگاه بنيان ديزل تبريز مي خواهد تيم قعر نشين مشکي پوشان را با رضا عنايتي شکست دهند تا امتيازات خود را به عدد 32 برسانند . رضا عنايتي هم سخت در انديشه فرار از قعر جدول اند  .
نفت – پيکان
نتيجه ديدار رفت 3- ا پيکان
يکي از برد هاي نيم فصل تيم پيکان در مصاف با تيم نفت انجام شد. هدايت آنموقع تيم نفت تهران را علي کريمي جادوگر معروف فوتبال بر عهده داشت . مرتضي اقا خان و محمد صادق باراني براي تيم جلالي گل کاشتند . اما ، پيکار اين دو تيم با انديشه هاي هومن افاضلي و مجيد جلالي در شرايطي گره مي خورد که پيکاني ها در آرزوي برتري هستند ، اما ، نفتي ها با هومن افاضلي در رده 12 جدول تا حدودي مطمئن هستند که از منطقه خطر و سقوط مي توانند دور باشند .
پديده – تراکتور
نتيجه ديدار رفت 2-1
تيم پديده در تبريز توانست شاگردان گل محمدي را با نتيجه دو بر يک شکست دهند . تيم پديده ، که با کسر شش امتياز اين هفته ها حال و روز خوشي ندارد براي اثبات شايستگي هايش مي خوهاد در مشهد تيم تراکتور که با افکار سا غلام ترک تبار گره خورده است را شکست دهند .
سپيد رود – استقلال خوزستان
نتيجه ديدار رفت 0 – 0
جدال دو تيم که در قعر جدول جا خوش کرده اند فوق العاده حائز اهميت است .جادو گر فوتبال ايران مي خواهد  در رشت کار تيم استقلال خوزستان را يکسره کند . عبدالله ويسي ، هم که با استقلال خوزستان قهرمان ليگ برتر شده در رتبه 15 جدول برايش خوشايند نيست از اينرو پيکار تيمهاي سپيد رود و استقلال خوزستان بطور انتحاري براي دو تيم انجام مي شود . اشتباهات کمتر مي تواند شور و شادي را براي هر کدام به ارمغان بياورد .
پارس – سايپا
نتيجه ديدار رفت 1-1
شهر يار فوتبال ايران ( علي دايي ) مي خواهد روند روبه رشد خود را در شهر جم ادامه دهد و جايگاه بهتر از چهارم جدول کسب کند . پارسي ها نيز قصد دارند با برد مقابل سايپا ، خط بطلاني بر همه ناکامي ها گذشته نيم فصل دوم خود بکشند .
فولاد – صنعت نفت ابادان
نتيجه ديدار رفت 1-0 فولاد

شهر اورد ديار خوزستان اين هفته ميان تيمهاي فولاد و صنعت نفت آبادان در شرايطي انجام مي گيرد که سيروس پور موسوي دو دستي با 36 امتياز به رده دوم جدول چسبيده اند و قصد ندارند جايگاه شان متزلزل شود . صنعت نفت آبادان هم به نوعي روي منحني سينوسي جدول قرار گرفته اند و در انديشه برد به سر مي برند .

ارسال در: چهارشنبه 11 بهمن ساعت 11:50 (1396/11/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن