زيدان: بي‌صبرانه منتظر بازگشت بنزما هستيم/در ژانويه بازيکن نمي‌گيريم!
شماره خبر : 142735
در آستانه ديدار با ويارئال، زين الدين زيدان، سرمربي تيم رئال مادريد در کنفرانس مطبوعاتي به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

رئال مادريد که در حال حاضر با يک بازي کمتر، با 32 امتياز در رده چهارم رقابت هاي لاليگا قرار دارد، فردا از ساعت 18:45 ميزبان ويارئال خواهد بود. زيزو در اين باره گفت:

با تمرکز کامل به مصاف ويارئال مي رويم چون مقابل حريف بسيار خوبي قرار خواهيم گرفت که فصل فوق العاده اي داشته است. آنها باخت هاي زيادي نداشته اند. همه تلاش خود را براي کسب پيروزي به کار مي گيريم. اين هدف ماست و براي آن آماده مي شويم. آنها به خوبي نحوه استفاده از توپ را مي دانند و فضاي زيادي از زمين را پوشش مي دهند. ويارئال تيم مثبتي است و نتايج شان نشانگر اين مسئله است.

نگران برنابئو نيستم. مي خواهيم مردم بيايند و تشويقمان کنند و اين کاري است که هميشه انجام داده اند. نمي توانيم تنها روي نکات منفي تمرکز کنيم. درست همانطور که وقتي خوب بازي مي کنيم، نبايد از خود بيخود شويم و وقتي شرايط سختي را سپري مي کنيم، به کمک هواداران نياز داريم.

جلسه با بازيکنان:

هميشه به دنبال نکات مثبت هستيم. بعد از جلسه اي که داشتيم تغيير را در تيم مي بينم. حالا بايد آن را درون زمين نشان دهيم. براي پيدا کردن بازي خود مشکلي نداريم، تنها به ثباتي نياز داريم تا اعتماد به نفسمان را باز يابيم، و تنها با کسب پيروزي مي توانيم به آن برسيم. پيروزي مهمترين مسئله است و اخيراً کسب برد برايمان سخت شده است، اما به کارمان ادامه مي دهيم. هنوز در تمام تورنمنت ها شانس داريم و با تمام انتقاد ها موافق نيستم، اما مجبورم که آنها را بپذيرم. هنوز هم نکات مثبتي در مورد تيم وجود دارد.

کريستيانو رونالدو:

مهمترين مسئله اين است که او آمادگي جسماني خوبي دارد. يک ماه پيش روند بدي را سپري مي کرد، به گل نمي رسيد، و سپس شروع به گلزني کرد. او به موقع خودش را پيدا خواهد کرد.

لگانس در کوپا دل ري:

قرعه سختي است. ما در يک چهارم نهايي هستيم، اما نکته مثبت اين است که نيازي به ترک مادريد نداريم. قبل از اينکه به نيمه نهايي فکر کنيم، بايد روي اين مرحله تمرکز کنيم. ما رئال مادريد هستيم و مي دانيم هر بازي چقدر مي تواند سخت باشد. همه حريفان سخت هستند.

کار سختي است که از گوش دادن و خواندن هرچه گفته مي شود، جلوگيري کنيم. امروزه انجام اين کار آسان نيست اما بايد سعي خود را بکنيم. در حال حاضر هرچيزي که در مورد رئال مادريد گفته مي شود نکات منفي است اما من و خيلي هاي ديگر اين ديدگاه را قبول نداريم. شرايط اينطور رقم خورده، اما بايد به دنبال نکات مثبت باشيم: هنوز در همه تورنمنت ها شانس داريم. آنطور که مردم مي گويند هم جايگاه بدي نداريم. بايد به دنبال انرژي مثبت در گروه باشيم و به پيش روي ادامه دهيم.

بنـزما:

نمي دانم کي به جمع ما برمي گردد. او تمريناتش را آغاز کرده و بايد وضعيت بهبودي اش را زير نظر داشته باشيم و من بي صبرانه منتظر بازگشتش هستم. در موردش عجله نخواهيم کرد چون نمي خواهيم تا قبل از رسيدن به مرز آمادگي 200% ريسک کنيم.

تقويت تيم در ژانويه:

اگر بازيکني که مي خواهيد را به دست آوريد، و آماده باشد و بتواند چيزي که در تيم کم داريد را جبران کند، پس براي خريدش اقدام مي کنيد، اما اينطور نيست. کسي به نظرم نمي رسد که چنين شرايطي داشته باشد. در تابستان به دنبال بازيکن خواهيم بود نه حالا!

جدال با پي اس جي:

بايد بهترين فرم خود را پيدا کنيم و اگر مي خواهيم صعود کنيم، بايد بهترين عملکردمان را ارائه کنيم. شانس بالايي در ليگ قهرمانان داريم، و شرايط سراسر غم انگيز و اندوهناک نيست و مي خواهيم با کسب پيروزي و گلزني در چند بازي متوالي، به ثبات برسيم. براي اينکه انرژي مثبت بيشتري به دست آوريم، بايد سخت تر تلاش کرده و بيشتر تمرين کنيم.

 

ارسال در: جمعه 22 دي ساعت 23:48 (1396/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن