کمالوند: پارس جنوبي از بحرين هم بدتر بود
شماره خبر : 142733
سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتراض شديدي به وقت تلف کردن بازيکنان پارس جنوبي کرد.

فراز کمالوند در  نشست خبري بعد از بازي با پارس جنوبي اظهار کرد:  اگر مربي يا بازيکن درباره داور صحبت کند بلافاصله کميته انضباطي واکنش نشان مي‌دهد. من منتظرم آقايان اصفهانيان و حسن‌زاده نظرشان را در مورد داوري بازي ما با پديده و پارس جنوبي را بگويند. چه اتفاقي افتاد که سعيد لطفي در دقيقه 95 اخراج شد؟ 15 سانتيمتر از پاي بازيکن من پاره شده است. نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد که تمام بازيکنان دو اخطاره من را سه اخطاره کرده و لطفي را هم اخراج کرد.

او افزود:‌ من راجع به داوري صحبت نمي‌کنم اما منتظر واکنش کميته داوران و انضباطي به اين موضوع مي‌مانم چون تا حرفي مي‌زنيم محروم‌مان مي‌کنند. اما حالا حرف نمي‌زنم تا شما به ما بگوييد چه کار بايد بکنيم. واقعا متاسفم چون فوتبال ما در چنين وضعيتي رشد نمي‌کند. ما الان نهم جدول هستيم. اصلا بگوييد قهرمان بوندس ليگا شده‌ايم، اين فوتبال رشد نمي‌کند. وقت مفيد بازي در نيمه دوم به بيست دقيقه‌ هم نرسيد. خوابيدن بازيکنان حريف نوبتي بود. ما هم در شهرهاي ديگر  بازي مي‌کنيم. کجا ديده‌ايد بخوابيم. نمي‌دانم امروز با پارس جنوبي بازي کرديم يا بحرين! خدا پدر و مادر بحرين را بيامرزد.

سرمربي صنعت نفت در ادامه اظهارات تندش تاکيد کرد: بازي رئال مادريد و بارسلونا را همه ديدند. بارسلونا سه بر هيچ جلو افتاد آيا کسي روي زمين خوابيد؟ اين فوتبال چه لذتي دارد؟ اصلا همه امتيازها براي شما. دو توپ به سمت دروازه ما شليک شده و يکي از آنها گل شد. با اين حال از بازيکنان راضي نيستم و معتقدم بايد بهتر از بازي مي کرديم.

کمالوند همچنين با بيان اينکه از بازيکنانش براي ديدار جام حذفي محافظت مي‌کند گفت: به کرار و يکي دو بازيکن ديگر که مصدوم بودند استراحت داديم و تمرکزمان روي جام حذفي است. در ليگ اميدوارم رتبه تک رقمي به دست بياوريم اما در جام حذفي به دنبال قهرماني هستيم. کرار براي ما يک بازيکن معمولي نيست و سوپراستار تيم ما محسوب مي‌شود. کرار نقش مسي در بارسلونا و رونالدو در رئال مادريد را  براي ما دارد. وقتي اين بازيکن نيست لطمه مي خوريم اما چاره‌اي نداريم و بايد از او محافظت کنيم. از اين که يک تيم صدر جدولي را 90 دقيقه تحت فشار قرار داديم راضي‌ام اما از نتيجه راضي نيستم.

ارسال در: جمعه 22 دي ساعت 23:39 (1396/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن