اعتراف عجيب مسي درباره فرزندش!
شماره خبر : 141517
ليونل مسي که حالا وارد 30 سالگي شده، گاهي اوقات با صلاحديد ارنستو والورده استراحت مي‌کند و اين مربي ديگر ترسي از به کار گرفتن سيستم چرخشي ندارد.

در هر دو ديدار ليگ قهرمانان مقابل يوونتوس و اسپورتينگ ليسبون، ستاره آرژانتيني بازي را از روي نيمکت آغاز کرد و از اين بابت خوشحال است. مسي در مصاحبه با TyC Sports گفت:

ياد گرفته ام که فصل طولاني است، و مواقعي هست که سخت تر از زمان هاي ديگر است چون سال ها مي گذرند و حالا بدنم تاوان بازي هاي بسيار زيادي که انجام دادم را مي دهد. فهميده ام که گاهي اوقات بازي نکردن بهتر است.

با نزديک شدن به جام جهاني 2018 روسيه، مسي اشاره کرد که آرژانتين براي پاسخگويي به منتقدان خود بايد چند گام رو به جلو بردارد:

ما دوره سختي را پشت سر گذاشتيم. اما حقيقت اين است که اگر مي خواهيم قهرمان جهان شويم، بايد بهتر شويم. امروز، کمي تا قهرماني جهان فاصله داريم، اما زمان براي آماده سازي وجود دارد. برزيل خيلي خوب است، اسپانيا بازيکنان بزرگي دارد، آلمان قدرتمند است و فرانسه تيم خوبي دارد و همگي در سطحي بالاتر از ما قرار دارند.

انتقاد ها فراتر از حد طبيعي و فوتبال رفتند. تلخي که احساس مي کنيم به خاطر اين است که مي دانيم اگر بد کار کنيم، چه چيزي در انتظارمان است. مردم نتيجه مي خواهند و اگر نتيجه نگيريم، آنها چهره هاي جديد مي خواهند. مردم منتظر هستند تا اين گروه تيم ملي را ترک کنند چون سال هاست عنواني فتح نکرده ايم و کساني که انتقاد مي کنند، از ديدن چهره هاي تکراري خسته شده اند. فکر مي کنم اين آخرين فرصت گروه ماست. هيجان زيادي وجود دارد. اگر بد کار کنيم، کل اعضاي تيم ملي بايد ناپديد شوند. ادامه دادن براي همه سخت خواهد شد چون سال ها در جام جهاني حضور داشته ايم.

پيش تر گفته مي شد که مسي قصد دارد دوران حرفه اي اش را در زادگاه خود به پايان برساند، اما حالا ستاره تيم بارسلونا نگران امنيت خانواده خود در آمريکاي جنوبي است:

بار ها گفته ام که رؤياي من بازي در نيوولز است، اما نمي دانم چه اتفاقي رخ خواهد داد، و بخشي از اين ترديد به خاطر نحوه برخورد حال حاضر مردم کشورمان است. من خانواده اي دارم و فرزندانم در اولويت هستند، و بعد از آن به خودم فکر مي کنم. مي خواهم آنها در جوي آرام بزرگ شوند و با حس امنيت از زندگي خود لذت ببرند. ديدن چيز هايي که در آرژانتين رخ مي دهد، بسيار زشت است، اينکه مي خواهيد به خيابان برويد و مردم قصد سرقت از شما را دارند و مي توانند شما را به قتل برسانند.

مسي در مورد دو فرزند خود، تياگو و متئو که به ترتيب 5 و 2 ساله هستند نيز گفت:

تياگو فوق العاده است، او خوب است و بهتر رفتار مي کند، متئو برعکس اوست. متئو وحشتناک است؛ يک شخصيت عوضي! جالب است که مي بينم آنها چقدر با هم فرق دارند.

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 21:33 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن