سکوت باشگاه استقلال درباره احتمال جذب پژمان منتظري
شماره خبر : 138518
دبير هيات مديره استقلال و مسئول نقل و انتقالات اين باشگاه مي‌گويد تا وضعيت جذب بازيکنان به اين تيم قطعي نشود، صحبت روشني نخواهد کرد.

جلسه هيات مديره استقلال در ساختمان اين باشگاه برگزار شد و پس از آن پندار توفيقي دبير هيات مديره استقلال به خبرنگاران گفت: بحث‌هاي ما در اين جلسه بيشتر مسائل مالي و توليد منابع براي فصل بود تا تيمي قدرتمند براي فصل بعد در آسيا ببنديم.

وي در پاسخ به سوالي درباره کاوه رضايي و اميد ابراهيمي گفت: اين دو بازيکن، بازيکنان استقلال هستند و طبق نامه آقاي منصوريان ما تلاش مي‌کنيم تا قرارداد همه بازيکنان را تمديد کنيم. طبعا مذاکرات ادامه دارد و ما تلاش خود را خواهيم کرد.

دبير هيات مديره استقلال درباره تغييرات هيات مديره اين باشگاه گفت: در اين زمينه وزير محترم ورزش و جوانان تصميم‌گيري مي‌کند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا استقلال ورودي هم خواهد داشت، گفت: همان طور که گفتم تلاش‌مان روي تمديد قراردادهاست. چهار بازيکن از جمع ما جدا شدند و ما جاي خالي داريم. چشمي و جپارف هم به جمع ما بازمي‌گردند. درباره جپارف هم بايد بگويم که قرارداد ما با سپاهان محکم است و مشکلي در اين زمينه نيست.

وي در واکنش به سوالي درباره راه‌هاي درآمدزايي استقلال و اينکه آيا اين راه‌ها در شأن استقلال هست گفت: صداوسيما هيچ تبليغي براي درآمدزايي ما نمي‌کند. ريالي هم بابت حق پخش نمي‌دهد. ما و پرسپوليس هر کدام 30 بازي مي‌کنيم. اگر حق ما را بدهند که مشکلات حل مي‌شود.

وي درباره بازي کردن استقلالي‌ها در کشور ثالث با تيم‌هاي عربستاني گفت: ما نامه‌اي زديم که اگر به تيم‌هاي عربستاني خورديم بازي‌هايمان در ازبکستان باشد و هنوز منتظر جواب هستيم.

توفيقي در پايان و در پاسخ به سوالي درباره جذب پژمان منتظري به استقلال اظهار کرد: درباره هيچ بازيکني تا کار تمام نشود صحبت نمي‌کنيم و اگر بازيکني مد نظر منصوريان باشد با او مذاکره خواهيم کرد. فعلا هيچ چيزي درباره ورودي‌ها و خروجي‌هاي ما مشخص نيست.

ارسال در: دوشنبه 11 ارديبهشت ساعت 19:49 (1396/2/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن