90/ آقاي برانکو خودت مقصري!
شماره خبر : 137851
برانکو آنقدر غرور دارد که حتي نمي‌خواهد انتقادات فني و صحيح را بپذيرد . اين مربي که چند وقت پيش در اظهارنظري عجيب و غيرقابل باور عملکرد فني کارلوس کي‌روش را در تيم‌ملي زير سئوال برده بود هرگز فکر نمي‌کرد که خيلي زود کارش به جايي مي‌رسد که حتي مبتدي ترين روزنامه نگاران و کارشناسان رسانه‌اي هم عملکرد او را از هر حيث زير سئوال ببرند.

وقتي پرسپوليس با يک تغيير ديگر تيم نيست

 

برانکو آنقدر غرور دارد که حتي نمي‌خواهد انتقادات فني و صحيح را بپذيرد . اين مربي که چند وقت پيش در اظهارنظري عجيب و غيرقابل باور عملکرد فني کارلوس کي‌روش را در تيم‌ملي زير سئوال برده بود هرگز فکر نمي‌کرد که خيلي زود کارش به جايي مي‌رسد که حتي مبتدي ترين روزنامه نگاران و کارشناسان رسانه‌اي هم عملکرد او را از هر حيث زير سئوال ببرند. برانکو که در روز داربي با تغييرات خواسته و ناخواسته کار استقلال را براي پيروزي آسان تر از حد تصور کرده بود حالا زير بار اشتباهات خود نمي‌رود . او که حسين ماهيني را به جاي کاميابي‌نيا در پست هافبک دفاعي به بازي گرفت هرگز فکرش را نمي‌‌کرد  که بدترين   بازيکن ميدان هم ماهيني باشد. ضمن اين که با اين تغيير تحميلي مجبور شد دفاع چپ خود را هم تغيير بدهد و در پست هافبک نتواند آن طور که بايد و شايد از بازيکنانش بهره بگيرد .  حالا مي‌توان  گفت پرسپوليس آنقدر بد يارگيري کرده که به محض نبودن يک بازيکن کليدي اش ناچار مي‌شود در سه پست ديگرش هم تغييرات عجيب و غريبي ايجاد نمايد و در نهايت همين تعويض ها هم دليل اصلي باخت اين تيم باشد، اما خب او برانکو نام دارد و با هزاران ادعا هنوز نتوانسته مرد  ميدان هاي سخت باشد. 

***

تيمي که فصل گذشته دو هافبک دفاعي داشته هرگز از غيبت يکي از آنها هم متضرر نمي‌شد اما وقتي امسال همه مي‌دانند پرسپوليس تنها يک هافبک دفاعي دارد ،‌قطعاً در بازي‌هايي که او به ميدان نرود ناچار مي‌شود خسارت سنگيني بدهد.

کاميابي‌نيا بازي نکرد تا برانکو ناچار شود دفاع راست فيکس خود يعني ماهيني را به پست هافبک دفاعي ببرد . اين يعني دو جا به جايي و تغييري که از بي‌فکري نشات مي‌گيرد. حضور احمدزاده براي تقويت خط دفاع تيمي که کمتر گل خورده را دارا بود بزرگ‌ترين اشتباه بعدي بود که خيال استقلال را از سمت چپ پرسپوليس راحت کند.  با ‌اين کار منصوريان فرصت را براي ضربه زدن از سه نقطه يعني دفاع چپ، هافبک دفاعي و دفاع راست به تيم پرسپوليس مغتنم شمارد تا تيمش به يک پيروزي خوب دست پيدا کند، اما اين همه داستان نبود چرا که برانکو در تعويض رضاييان با عليپور هم موثرترين اشتباه ممکن را انجام داد تا همه چيز به سود استقلال رقم بخورد.

***

داربي 84 ثابت کرد که پرسپوليس با يک تغيير اجباري از يک تيم مدعي به تيمي متوسط و ضربه پذير تبديل مي‌شود. تيم برانکو قطعاً در برابر سپاهان هم به همين سادگي قافيه را واگذار  خواهد کرد چرا که باز هم بايد با جدايي کاميابي‌نيا بدترين تصميمات ممکن را اتخاذ کند.  بايد به برانکو که خود را بالاتر از کي‌روش مي‌داند يادآوري کرد که اگر چنين اشتباهاتي را کي‌روش در تيم‌ملي مرتکب شود هيچ کس او را نمي‌بخشد ،‌اما نمي‌دانيم چگونه شما خود را دليل اين باخت غيرمنتظره نمي‌دانيد.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن