بازيکنان ملوان را با زور به تراکتور نياورديم
شماره خبر : 105854
مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز مي‌گويد اين باشگاه به علي کريمي مبلغي را بدهکار بوده که بخشي از اين بدهکاري به خاطر جريمه کميته انضباطي کسر شده است.

جمشيد نظمي در گفتگو با مهر، در خصوص ديدار اين هفته تيم فوتبال تراکتورسازي برابر ملوان با بيان مطلب فوق اظهار کرد: در اين چند سال ديدار اين دو تيم هميشه جذاب و جنگنده بوده است. اميدوارم روز جمعه هم علاوه بر بازي زيبايي که دو تيم انجام مي‌دهند، سه امتياز مسابقه را کسب کنيم.

وي درباره دعواي رسانه‌اي باشگاه ملوان و تراکتورسازي براي انتقال شاهين ثاقبي و محمد پور رحمت‌الله به اين تيم تبريزي، اظهار کرد: دعوايي در کار نبود. ملواني‌ها اعتراض داشتند که چرا اين دو بازيکن به تبريز آمده‌اند، در حالي که خود اين بازيکنان علاقه داشتند خدمت سربازي خود را در تراکتورسازي بگذرانند.

مديرعالمل باشگاه تراکتورسازي اضافه کرد: اينطور نبود که ما بخواهيم بازيکنان ملوان را بدزديم يا با زور آنها را جذب کنيم! البته حضور بازيکنان ملوان در تراکتورسازي در نهايت به نفع آن تيم هم خواهد بود چرا که بازيکنان جوان ملوان در تراکتورسازي و با حضور در مسابقات آسيايي پخته‌تر مي‌شوند و مي‌توانند با بازگشت به ملوان، به اين تيم کمک کنند.

نظمي در پاسخ به سئوالي مبني بر تعداد بازيکنان سربازي تراکتورسازي در تيم بزرگسالان، يادآور شد: در تيم بزرگسالان ما پنج بازيکن سرباز يعني حامد لک، شاهين ثاقبي، فريد کريمي، محمد پورنعمت الله و سامان نريمان جهان حضور دارند و اين فصل در خدمت تيم هستند.

وي همچنين در خصوص اعتراض علي کريمي به راي کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس و بدهکار شدنش به باشگاه هم تاکيد کرد: کميته انضباطي باشگاه تراکتورسازي سال گذشته حکمي داده بود که بر اساس آن 15 درصد از قرارداد تمام بازيکنان کسر شد. قاعدتا بعد از صدور هر حکم انضباطي هم اعتراض‌هايي ايجاد مي‌شود که علي کريمي هم خارج از اين مسئله نيست.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي درباره اينکه کريمي گفته بود "360 ميليون از تراکتورسازي طلب داشتم ولي با اين جريمه حالا به باشگاه بدهکار هم شده‌ام"، گفت: ما به علي کريمي بدهکار بوديم ولي بخشي از اين بدهکاري با کسر قراردادش جبران شده است. الان دقيقا اعداد و ارقام بدهکاري يادم نيست و بايد بعد از بررسي اسناد مالي، در اينباره صحبت کنم.
 

i dreamed i cheated on my boyfriend go why did my boyfriend cheat
beautiful women cheat site all wife cheat
the best coupon websites open methods of abortion
ارسال در: چهارشنبه 22 مرداد ساعت 11:11 (1393/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن