قلعه‌نوعي در اقدامي عجيب تركيب دربي را اعلام كرد!
شماره خبر : 57997
امير قلعه‌نوعي يك ركورد جالب توجه داردكه تاكنون دست نخورده باقي مانده است و دوست ندارد خدشه‌اي به آن وارد شود.

 
90: امير قلعه‌نوعي يك ركورد جالب توجه داردكه تاكنون دست نخورده باقي مانده است و دوست ندارد خدشه‌اي به آن وارد شود. اين ركورد شكست‌ناپذيري امير اردشير با استقلال مقابل پرسپوليس است كه تاكنون تكرار نشده و قلعه‌نوعي ثابت كرده كه رگ خواب دربي را به خوبي در دستش است. او با تجربه سال‌هاي حضور در استقلال و مصاف با سرخپوشان مي‌‌داند براي پيروزي در اين ديدار چه كار بايد كرد.
امير قلعه‌نوعي عادت دارد سيستم و تاكتيك داربي را همواره مخفي نگه دارد و در گذشته حتي دستياران او هم اطلاعي از تركيب نداشتند اما سرمربي آبي‌پوشان ديروز ترك عادت كرد و در اقدامي عجيب نفرات مورد نظرش براي داربي را اعلام كرد. اين موضوع مي‌‌تواند دو دليل داشته باشد. اول اين‌كه سرمربي آبي‌پوشان به دستيارانش اطمينان كامل داشته و مي‌‌خواهد آنها نيز او را در راه‌ تقويت هرچه بيشتر نفرات اصلي كمك كنند و يا مي‌‌خواهد اين تركيب لو برود و در داربي از تركيب ديگري استفاده كند كه با توجه به خصوصيات اخلاقي‌كه از قلعه‌نوعي سراغ داريم گزينه دوم محتمل‌تر به نظر مي‌‌رسد. سرمربي آبي‌پوشان از سيستم 2-4-4 ياد كرد و نفرات اصلي او، رحمتي، صادقي، منتظري، عمران زاده، اشجاري، حيدري، نكونام، جباري، ساموئل، موسوي و برهاني بودند كه بازي ندادن به نفراتي نظير حمودي، محمدرضايي، مجيدي و حاتمي عجيب به نظر مي‌‌رسد.
البته با توجه به اين‌كه قلعه‌نوعي بارها گفته براي داربي سيستم تهاجمي در نظر گرفته به نظر مي‌‌رسد سيستم مورد نظر او هم 3-3-4 باشد. در هر صورت بايد ديد سرمربي آبي‌پوشان صبح روز جمعه در نهايت چه تركيبي را براي حضور مقابل پرسپوليس اعلام مي‌‌كند.

free spy apps apps for phone tracking spyware for cell phone
wives that cheat read men and women
women looking to cheat I cheated on my girlfriend married men having affairs
rx pharmacy discount card click walgreens photo coupon 100 prints
cephalexin 500mg read renova tube
ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن