دانلود فیلم
دانلود فیلم ایرانی جدید
قلعه‌نوعي در اقدامي عجيب تركيب دربي را اعلام كرد!
شماره خبر : 57997
امير قلعه‌نوعي يك ركورد جالب توجه داردكه تاكنون دست نخورده باقي مانده است و دوست ندارد خدشه‌اي به آن وارد شود.

 
90: امير قلعه‌نوعي يك ركورد جالب توجه داردكه تاكنون دست نخورده باقي مانده است و دوست ندارد خدشه‌اي به آن وارد شود. اين ركورد شكست‌ناپذيري امير اردشير با استقلال مقابل پرسپوليس است كه تاكنون تكرار نشده و قلعه‌نوعي ثابت كرده كه رگ خواب دربي را به خوبي در دستش است. او با تجربه سال‌هاي حضور در استقلال و مصاف با سرخپوشان مي‌‌داند براي پيروزي در اين ديدار چه كار بايد كرد.
امير قلعه‌نوعي عادت دارد سيستم و تاكتيك داربي را همواره مخفي نگه دارد و در گذشته حتي دستياران او هم اطلاعي از تركيب نداشتند اما سرمربي آبي‌پوشان ديروز ترك عادت كرد و در اقدامي عجيب نفرات مورد نظرش براي داربي را اعلام كرد. اين موضوع مي‌‌تواند دو دليل داشته باشد. اول اين‌كه سرمربي آبي‌پوشان به دستيارانش اطمينان كامل داشته و مي‌‌خواهد آنها نيز او را در راه‌ تقويت هرچه بيشتر نفرات اصلي كمك كنند و يا مي‌‌خواهد اين تركيب لو برود و در داربي از تركيب ديگري استفاده كند كه با توجه به خصوصيات اخلاقي‌كه از قلعه‌نوعي سراغ داريم گزينه دوم محتمل‌تر به نظر مي‌‌رسد. سرمربي آبي‌پوشان از سيستم 2-4-4 ياد كرد و نفرات اصلي او، رحمتي، صادقي، منتظري، عمران زاده، اشجاري، حيدري، نكونام، جباري، ساموئل، موسوي و برهاني بودند كه بازي ندادن به نفراتي نظير حمودي، محمدرضايي، مجيدي و حاتمي عجيب به نظر مي‌‌رسد.
البته با توجه به اين‌كه قلعه‌نوعي بارها گفته براي داربي سيستم تهاجمي در نظر گرفته به نظر مي‌‌رسد سيستم مورد نظر او هم 3-3-4 باشد. در هر صورت بايد ديد سرمربي آبي‌پوشان صبح روز جمعه در نهايت چه تركيبي را براي حضور مقابل پرسپوليس اعلام مي‌‌كند.

ارسال در: سه شنبه 3 بهمن ساعت 16:52 (1391/11/3)
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن