??????: ????? ???? ??? ???????
شماره خبر : 48471
?????? ????? ??????? ???????? ?????? ?? ????? ?? ????? ????? ???? 75 ????? ????? ???????? ???: ???? ?? ???????? ???? ???? ????????? ??? ???? ?? ???? ???????? ??????? ? ???????? ?? ?????????? ?? ??? ???? ? ??? ????? ????? ????? ??.

غلامرضا بهروان، سرپرست کميته مسابقات فدراسيون فوتبال در گفتگو با مهر در خصوص برگزاري ديداري هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر ضمن بيان مطلب فوق گفت: نيمي از بازي‌هاي هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر به دليل اينکه اردوي تيم ملي در مجارستان طولاني‌تر شده و اين تيم دو روز ديرتر به کشور بازمي‌گردد، به تعويق افتاده و روز يکشنبه بيست و نهم مردادماه برگزار خواهد شد.

وي با اعلام اينکه ديدارهاي تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس با حريفان‌شان جزو بازي‌هايي است که به روز يکشنبه موکول مي‌شود، تاکيد کرد: با برنامه‌ريزي جديدي که انجام داده‌ايم قطعا تاريخ دربي تغيير نخواهد کرد.

بهروان در خصوص بيانيه‌اي که روي سايت فدراسيون فوتبال منتشر شد و طي آن اظهاراتي از سوي دپارتمان تيم‌هاي ملي عليه وي مطرح شده بود، اظهار داشت: ما نامه مکتوب به مسئولان فدراسيون مي‌دهيم و به آنها اعلام مي‌کنيم که تغيير برنامه رقابت‌هاي ليگ برتر چه مشکلات حادي را براي ما ايجاد مي‌کند اما به يکباره متوجه مي‌شويم دوستان و همکاران عليه‌مان بيانيه‌اي را روي سايت فدراسيون فوتبال قرار داده و اتهاماتي را مطرح مي‌کنند که به هيچ وجه صحت ندارد.

سرپرست کميته مسابقات فدراسيون فوتبال تاکيد کرد: با زبان روزه تاکيد مي‌کنم که هيچ گاه نگفتم کي‌روش برنامه‌هاي ليگ را بهم مي‌ريزد و هيچوقت به خود اجازه نمي‌دهم که تيم ملي و برنامه‌هاي آن را زير سئوال برده و در آن خللي ايجاد کنم.

وي افزود: متاسفانه اين مسائل در زمان رياست عزيزالله محمدي در سازمان ليگ نيز وجود داشت. احساس مي‌کنم سينه ما مانند سيبل تيراندازي بوده و هر کسي که از راه مي‌رسد يک تير به ما مي‌زند.

"بعضي‌ها از مظلوميت و نجابت ما سوءاستفاده مي‌کنند"، بهروان با بيان اين جمله تصريح کرد: برويد از آقايان بپرسيد که چرا چنين بيانيه‌اي را در سايت فدراسيون فوتبال منتشر کرده‌اند. هيچگاه ادبم اجازه نمي‌دهد که عليه کي‌روش صحبت کنم، چون همواره براي او احترام زيادي قائلم.

وي خاطر نشان کرد: ما نيز از جنس فوتبال بوده و مشکلات و مسائل را مي‌فهميم و قطعا نمي‌گذاريم برنامه‌ريزي بازي‌هاي ليگ باعث شود تا به بازيکنان آسيب برسد اما اين موضوع را نيز در نظر بگيريد که بايد در قبال باشگاه‌ها پاسخگو باشيم و برنامه‌هاي کنفدراسيون فوتبال آسيا را نيز در نظر بگيريم.

 

i told my boyfriend i cheated on him marcandela.com should i cheat on my boyfriend
should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
wives that cheat go men and women
prescription drugs discount card click pharmacy direct coupon
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
celecoxib pill internetsellout.com keflex pill
ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن