90/???? ?? ??? ????!
شماره خبر : 42483
?????????? ?? ???? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ????? ??????? ? ??????? ?? ???? ??????? ??? ???? ?? ?????????? ??????? ? ??? ?? ????????? ??? ????? ??? ????? ??????? ????? ???? ???. ???????? ?????? ?????? ??? ??????? ???? ???.

سپري به نام توسي!

ساناز محمودي

90: فردوسي‌پور با وجود آن كه در اين سالها به پديده تراكتور و پرشورها به خوبي پرداخته اما گاهي با حساسيت‌هاي بي‌مورد و بيش از اندازه‌اش روي مسائل خاص شائبه برانگيز رفتار كرده است. نمونه‌اش داستان بخشيده شدن رودريگو توسي است. موضوعي كه عادل هر هفته نقبي به آن مي‌زند و با بهانه و بي‌بهانه به آن  مي‌پردازد. او هر بار هم به مديران سپاهان فرصت مي‌دهد تا همان حرفهاي تكراري را مطرح كنند و به اين موضوع رجوعي هزار باره داشته باشند. حال آن كه در اين بخشش حتي اگر قصور و تخلفي صورت گرفته باشد، تراكتورسازي در آن نقشي ندارد و اين فدراسيون و كميته‌انضباطي است كه زير سئوال است نه تراكتور.

***

اما همه داستان اين نيست. اصرار سپاهان بر اين پرونده و فرافكني پيرامون آن البته و زنده نگه داشتن اين هياهو مي‌تواند بهترين پوششي براي جلوگيري از رسيدگي و حساسيت به موضوعات مهمتر در جدال قهرماني باشد. به طور مثال چرا يك صدم حساسيتي كه در مورد بخشش نه چندان بااهميت يك بازيكن صرف شده معطوف به مورد مشكوك و قابل بحث بازي سپاهان – فولاد نشده است؟ وقتي مجيد جلالي سرمربي فولاد بلافاصله بعد از آن بازي و گلهاي بدي كه تيمش خورد دو بازيكن مقصر را از فهرست فولاد حذف كرد و به صراحت از ناراحتي‌اش گفت برنامه عادل به آن به قدر كفايت نپرداخت و موضوع را پيگيري نكرد؟ البته حرف اين نيست كه خداي ناكرده فولادي‌ها از قصد گل خورده باشند، اما اين موضوع حتي در حد پيگيري و حساسيت نبود؟ و يا اتفاقات داوري در ده دقيقه پاياني بازي سپاهان – شاهين كه باعث پيروزي نماينده اصفهان در ديداري سخت و نفسگير شد قابليت بحث و بررسي و حساسيت نداشت؟ آن هم در شرايطي كه برخي كارشناسان متقدند آن دو گل بيش از آن كه حاصل هنر سپاهان باشد، هديه به طلايي‌پوشان بود!

***

سپاهاني‌ها از شكايت به فيفا مي‌گويند و بحث نه چندان مهم بخشش توسي را با جار و جنجال فراوان زنده نگه مي‌دارند. حال آن كه بخشش محسن بنگر هم شباهت‌هاي فراواني به مورد شكايت خود آنها دارد و البته در بازي‌هاي سپاهان اتفاقات قابل بحث و بررسي فراواني ديده مي‌شود. اما چرا فردوسي‌پور و برخي از رسانه‌هاي ديگر همه چيز را رها كرده‌اند و فقط به توسي بند كرد‌ه‌اند؟ اين دشمني با تراكتور نيست؟

 

what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
wives that cheat tracyawheeler.com men and women
walgreens print coupon code walgreens promo code coupon code walgreens photo
ارسال در: شنبه 16 ارديبهشت ساعت 19:19 (1391/2/16)
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن