90/???? ?? ??? ????!
شماره خبر : 42483
?????????? ?? ???? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ????? ??????? ? ??????? ?? ???? ??????? ??? ???? ?? ?????????? ??????? ? ??? ?? ????????? ??? ????? ??? ????? ??????? ????? ???? ???. ???????? ?????? ?????? ??? ??????? ???? ???.

سپري به نام توسي!

ساناز محمودي

90: فردوسي‌پور با وجود آن كه در اين سالها به پديده تراكتور و پرشورها به خوبي پرداخته اما گاهي با حساسيت‌هاي بي‌مورد و بيش از اندازه‌اش روي مسائل خاص شائبه برانگيز رفتار كرده است. نمونه‌اش داستان بخشيده شدن رودريگو توسي است. موضوعي كه عادل هر هفته نقبي به آن مي‌زند و با بهانه و بي‌بهانه به آن  مي‌پردازد. او هر بار هم به مديران سپاهان فرصت مي‌دهد تا همان حرفهاي تكراري را مطرح كنند و به اين موضوع رجوعي هزار باره داشته باشند. حال آن كه در اين بخشش حتي اگر قصور و تخلفي صورت گرفته باشد، تراكتورسازي در آن نقشي ندارد و اين فدراسيون و كميته‌انضباطي است كه زير سئوال است نه تراكتور.

***

اما همه داستان اين نيست. اصرار سپاهان بر اين پرونده و فرافكني پيرامون آن البته و زنده نگه داشتن اين هياهو مي‌تواند بهترين پوششي براي جلوگيري از رسيدگي و حساسيت به موضوعات مهمتر در جدال قهرماني باشد. به طور مثال چرا يك صدم حساسيتي كه در مورد بخشش نه چندان بااهميت يك بازيكن صرف شده معطوف به مورد مشكوك و قابل بحث بازي سپاهان – فولاد نشده است؟ وقتي مجيد جلالي سرمربي فولاد بلافاصله بعد از آن بازي و گلهاي بدي كه تيمش خورد دو بازيكن مقصر را از فهرست فولاد حذف كرد و به صراحت از ناراحتي‌اش گفت برنامه عادل به آن به قدر كفايت نپرداخت و موضوع را پيگيري نكرد؟ البته حرف اين نيست كه خداي ناكرده فولادي‌ها از قصد گل خورده باشند، اما اين موضوع حتي در حد پيگيري و حساسيت نبود؟ و يا اتفاقات داوري در ده دقيقه پاياني بازي سپاهان – شاهين كه باعث پيروزي نماينده اصفهان در ديداري سخت و نفسگير شد قابليت بحث و بررسي و حساسيت نداشت؟ آن هم در شرايطي كه برخي كارشناسان متقدند آن دو گل بيش از آن كه حاصل هنر سپاهان باشد، هديه به طلايي‌پوشان بود!

***

سپاهاني‌ها از شكايت به فيفا مي‌گويند و بحث نه چندان مهم بخشش توسي را با جار و جنجال فراوان زنده نگه مي‌دارند. حال آن كه بخشش محسن بنگر هم شباهت‌هاي فراواني به مورد شكايت خود آنها دارد و البته در بازي‌هاي سپاهان اتفاقات قابل بحث و بررسي فراواني ديده مي‌شود. اما چرا فردوسي‌پور و برخي از رسانه‌هاي ديگر همه چيز را رها كرده‌اند و فقط به توسي بند كرد‌ه‌اند؟ اين دشمني با تراكتور نيست؟

 

what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
wives that cheat tracyawheeler.com men and women
walgreens print coupon code walgreens promo code coupon code walgreens photo
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: شنبه 16 ارديبهشت ساعت 19:19 (1391/2/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن