????? ???????? ?? ??????? ???? ???? ????? ??????
شماره خبر : 40822
??????? ????? ?????? ????? ?? ????? ?? ??????? ???? ???? ????? ?????? ???: ????? ?????? ???????? ?????? ?? ???? ?????????? ???? ?????? ?? ?? ???? ??? ????? ???????.

هوشنگ نصيرزاده به دنبال مصاحبه حسين عسگري، نايب رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال که انتخاب عليرضا فغاني، حسن کامراني‌فر و رضا سخندان را جزو افتخارات اين کميته به حساب آورده و در ادبيات خود نيز اشاره به اين کرده بود که انتخاب داوران ايراني يک تودهني به برخي کارشناسان داوري است به خبرنگار مهر اظهار داشت: انتخاب داوران ايراني در واقع يک موفقيت براي نظرات کارشناسان داوري و يک تودهني براي افرادي در کميته داوران بود که هميشه محاسبات اشتباه دارند!

وي در ادامه يادآور شد: مصاحبه حسين عسگري و رضا غياثي در برنامه 90 پس از اعلام فهرست داوران بين المللي فوتبال ايران در اينترنت موجود و قابل دسترسي است. متاسفانه آقاي غياثي که در مقام سخنگوي کميته داوران در آن مناظره حضور يافته بود عنوان کرد که ما هيچ شانسي براي انتخاب داور جهت قضاوت در جام جهاني نداريم! با اين حال انتخاب عليرضا فغاني اين نکته را نشان داده و ثابت مي‌کند که محاسبات کميته داوران اشتباه بوده و در اين زمينه کارشناسي صورت نگرفته است.

اين کارشناس داوري در ادامه افزود: آقاي غياثي در آن مناظره عنوان کرد کامراني‌فر را به اين دليل در فهرست داوران بين المللي فوتبال ايران جابه‌جا کرديم که او کمک داور "ابراهيم الغمدي" عربستاني است و از آنجايي که آن داور شانسي براي قضاوت در جام جهاني ندارد کامراني‌فر نيز داراي شانس اندکي براي قضاوت در جام جهاني است. در حاليکه در انتخاب جديد فدراسيون بين المللي فوتبال کامراني‌فر کمک داور اول فغاني است و اين دومين اشتباه محاسباتي کميته داوران است.

نصيرزاده خاطر نشان کرد: سومين اشتباه کميته داوران آنجا بود که عنوان کردند به اين دليل که رضا سخندان کمک داور حمد از قطر است و اين داور شانس زيادي براي قضاوت در جام جهاني دارد، پس او را در فهرست داوران بين المللي جابه‌جا کرديم در حاليکه انتخاب فعلي سخندان ارتباطي به داور قطري ندارد.

وي خاطر نشان کرد: با اين شرايط به راحتي مي‌توان متوجه شد تيم داوري ايران کاملا خارج از محاسبات کميته داوران ايران انتخاب شده است و شخص عسگري نيز که در اين مدت سابقه خوبي در رعايت عدالت در دپارتمان داوري نداشته است مي‌خواهد روغن ريخته را نذر کند!

اين کارشناس داوري در ادامه از احتمال تغيير و تحول در کميته داوران فدراسيون فوتبال خبر داد و گفت: کميته داوران فعلي که تا چند روز ديگر جابه‌جا خواهد شد بي دليل موفقيت‌هاي فردي داوران را در کمال پررويي به حساب خود واريز مي‌کند.

نصيرزاده همچنين در رابطه با لب خواني از اظهارات محسن قهرماني در برنامه 90 که گفته بود: "تا زماني که ناسزا بگويند خطا نمي‌گيرم" به خبرنگار مهر اظهار داشت: اگر اين لب خواني صحت داشته باشد محسن قهرماني در اجراي قانون و انجام وظيفه که اولين شرط در قانون پنجم فوتبال است کوتاهي کرده و بايد با او برخورد شود.

وي در ادامه گفت: از کارشناسان داوري که با کميته داوران همکاري دارند خواسته شده است که وقتي به تلويزيون مي‌روند نظرات مطرح شده توسط کميته داوران را تاييد کنند که اين حرف به معناي آن است که در فريب افکار عمومي کسي به آنها کمک کند.

نصيرزاده در خاتمه تصريح کرد: افراد تاثيرگذار در هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال با ادامه کار اين کميته و دپارتمان داوري مخالف هستند و تا هفته‌هاي آينده خبرهاي خوشي از کميته داوران به گوش خواهد رسيد.

my husband cheated on me blog open i cheated on my husband with my ex
erotic stories images violent sex stories explicit sex change stories
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: جمعه 18 فروردين ساعت 19:44 (1391/1/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن