?????? ???? ???? ???????:?? ??? ???? ????? ??????
شماره خبر : 35881
??? ???? ???? ?? ???? ?? ???? ???? ?????? ??? ?? ??????? ?? ???? ???? ??? ???? ?????? ?? ??? ? ???? ? ????? ?? ???? ???? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ?????? ????????? ? ?? ???? ??? ????? ??????.

يارگيري استقلال در نيم فصل دوم رقابت‌هاي ليگ بر‌تر فوتبال با واکنش‌هايي همراه بود که يکي از شديد‌ترين و جنجاليترين اظهار نظر‌ها در مورد اين يارگيري از سوي پيشکسوت اين باشگاه يعني حسن روشن مطرح شد. اظهارنظر‌هاي بازيکن سال‌هاي دور استقلال واکنش حسين علوي هافبک جديد استقلال را که به عنوان سهميه زير ??سال به اين باشگاه پيوسته را در پي داشت و علوي در گفت‌و‌گو با ايلنا عنوان کرد که بدون شک از حسن روشن به خاطر مطرح کردن صحبت‌هاي خلاف واقع به مراجع قانوني شکايت خواهد کرد.

حسين علوي در اين خصوص گفت: روشن بايد در مورد حرف‌هايي که در خصوص انتقال من به استقلال زده در مراجه قانوني پاسخگو باشد و بدون شک از او شکايت خواهم کرد. اين درست نيست که وي به خاطر کنار گذاشته شدن از استقلال با مطرح کردن اين قبيل حرف‌ها با روح و روان و آبروي يک جوان بازي کند. اگر من ملاک بودم در فوتبال نمي‌ماندم و به همين کار مشغول مي‌شدم.

وي افزود: هر چند کار سختي در ميان هافبک‌هاي خوب استقلال براي رسيدن به ليست ??نفره اين تيم دارم اما تمام تلاش خود را در تمرينات انجام خواهم داد تا مورد توجه پرويزخان براي بازي کردن قرار بگيرم و جواب انتقاد‌ها را با بازي خوب خود بدهم.

علوي با بيان اينکه چرا بازيکنان ديگري که تيم‌هاي ديگر جذب کرده‌اند هيچ نام و نشاني هم ندارند مورد انتقاد قرار نمي‌گيرد، گفت: نمي‌دانم چرا اين هجمه خبري منفي تنها بر روي من است در حاليکه پرسپوليس هم يک بازيکن جوان جذب کرده که هيچ نام و نشاني ندارد اما در مورد من که رزومه ام مشخص است و سابقه بازي در تيم‌هاي چون ابومسلم، پيام و تربيت يزد را در کارنامه دارم اينطور جو سازي شده است.

وي خاطر نشان کرد: بازي نکردن من در تربيت به خاطر مسائل فني نبود بلکه اجبار من به خاطر بيماري پدرم که در تهران بستري است، باعث شد نتوانم به طور کامل در اختيار تيمم باشم. با توجه به اينکه من شاگرد مظلومي بوده‌ام و از من شناخت کافي دارد براي حضور در استقلال تست دادم و قبول شدم و از همين طريق با استقلال قرارداد بستم.

علوي با بيان اينکه با توجه به شرايط به وجود آمده فشار زيادي بر روي مظلومي براي استفاده از من وجود دارد، افزود: با اين شرايط ديروز نتوانستم با استقلال تمرين کنم و بدون شک اين فشار‌ها بر روي نظر کادرفني تاثيرگذار خواهد بود و به همين دليل انتظار ندارم بازي به من برسد اما تمرينات خود را به خوبي ادامه خواهم داد تا در صورت صلاحديد کادرفني در تيم بازي کنم.

گفتني است، حسن روشن در خصوص جذب حسين علوي از تيم تربيت يزد توسط باشگاه استقلال، مطرح کرده بود: "من نمي‌دانم چگونه بازيکني را هرچند که زير ??سال است، جذب مي‌کنند که يک نيم فصل در رقابت‌هاي ليگ دسته اول بازي نکرده است. شايد حاميان و يا اقوام اين بازيکن پيشنهاد زمين و يا جذب اسپانسر و.... داده‌اند. اين چنين کارهايي باعث مي‌شود که بازيکنان تيم‌هاي پايه استقلال انگيزه خود را از دست بدهند".
 

women who cheat on husband wifes that cheat why women cheat on men
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
how to cheat your wife site how to cheat your wife
how to cheat on wife why men have affairs women cheat because
beautiful women cheat read all wife cheat
discount pharmacy go pet rx coupons
prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
pharmacy direct coupon open pharmacy coupons for new prescriptions
cephalexin 500mg mostefaiamine.com renova tube
ارسال در: شنبه 17 دي ساعت 20:02 (1390/10/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن