واکنش مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن به صحبت‌هاي اخير کي‌روش
شماره خبر : 146309
مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن نسبت به صحبت‌هاي اخير سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره قلعه‌نويي واکنش نشان داد.

 سعيد آذري درباره حرف‌هاي امروز (سه‌شنبه) کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان، اظهار داشت: او در صحبت‌هاي امروزش ادعا کرد که من در گفت‌وگوي تلفني مشترک‌مان گفته‌ام امير قلعه‌نويي باعث عدم حضور بازيکنان ذوب‌آهن در تيم‌ ملي شده است که من اين مسئله را به طور کامل تکذيب مي‌کنم. البته ما و آقاي کي‌روش صحبت کرديم، نشان به آن نشان که بعد از آن مصاحبه‌اي که من داشتم و در آن از دعوت از بازيکن مصدوم ذوب آهن به تيم‌ملي انتقاد کردم، به من خبر دادند که کي‌روش دنبال او مي‌گردد و حتي به آقاي فقيهي رئيس دفتر من تماس گرفته بودند. من هم شماره کي‌روش را گرفتم و 45 دقيقه با هم صحبت کرديم.

وي افزود: در ابتداي صحبت‌مان کي‌روش از من سوال کرد اين حرفي که زدي خط سرمربي شماست که من جواب دادم من عروسک خيمه شب بازي کسي نيستم. آدم مستقلي هستم، قهرمان ملي بودم و در اين زمينه صاحب نظر هستم و باز هم گفتم که شما نبايد اکبر ايماني را با توجه به مصدوميتش به تمرين ريکاوري تيم‌ملي دعوت مي‌کرديد تا آسيب‌ديدگي‌ وي تشديد بشود. ما در اين مکالمه 45 دقيقه صحبت کرديم و آرين قاسمي به عنوان مترجم شاهد هستند و هر وقت هم که خواستيد مي‌توانيد رودررو کنيد و اصلاً مناظره کنيم.

به گزارش سايت روزنامه نود ، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پايان خاطرنشان کرد: واقعاً تعجب مي‌کنم که اين محتواي دروغ به زبان آقاي کي‌روش آمده و از آن هم عجيب‌تر اينکه اين مسئله در شب بازي ما مقابل استقلال مطرح شده است. در حالي که اساساً حرف نادرستي است و همانطور که گفتم هر وقت کي‌روش خواست، مي‌توانيم رو در رو کنيم.

ارسال در: سه شنبه 25 ارديبهشت ساعت 17:14 (1397/2/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن