دومين جدا شده پرسپوليس در ليگ‌ هجدهم
شماره خبر : 146297
فرشاد احمدزاده نيز احتمالا در ليگ برتر و فصل هجدهم فوتبال ايران در ترکيب پرسپوليس حضور نخواهد داشت.

هافبک پرسپوليس که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازي به اين تيم بازگشت و در استقبالي جالب توجه و دور از ذهن شماره 10 را نيز از آن خود کرد، طي سه فصل اخير در کنار برانکو ايوانکوويچ به افتخارات جالب توجهي دست يافت.


او البته در اواسط فصل زمزمه‌هايي مبني بر جدايي در پايان فصل و قبول پيشنهادات خارجي را نيز دنبال خود داشت. خبر جالب توجه اما از رختکن سرخ‌ها بعد از سوت داور چيني و شادماني بابت صعود به مرحله بعدي به خداحافظي اين بازيکن از ديگر‌ هم‌تيمي‌هايش مربوط مي‌شود. خداحافظي با رنگ و بوي جدايي و عدم همراهي در فصل هجدهم. احمدزاده که پيشنهاداتي از ليگ قطر، هلند و سوئد را از سوي مديربرنامه‌اش مطرح مي‌بيند، بي‌ميل فصل آتي را به دور از حواشي در خارج از ليگ‌ ايران دنبال کند. او که مدتي نيز با برانکو دچار چالش شده بود بعد از حضوري ثابت در ترکيب سرخپوشان و نمايش موفق در ترکيب اين تيم در روزهاي پاياني فصل نيز نشان داد در جمع سرخپوشان از شرايط روحي خوبي برخوردار نيست و درگيري با شايان مصلح و بعد از آن شجاع خليل زاده از جمله اتفاقاتي که حاشيه‌هاي او را رقم زده بود.


اکنون بايد ديد با تمديد قرارداد برانکو و در شرايطي که هنوز تکليف محروميت از پنجره نقل و انتقالاتي باشگاه براي فصل آينده مشخص نشده، اين خداحافظي فرشاد احمدزاده به واسطه پايان فصل و تعطيلات يکماهه آن بوده يا شماره 10 در ليگ‌ هجدهم با جدايي قطعي اين بازيکن نصيب فرد ديگري خواهد شد.

ارسال در: سه شنبه 25 ارديبهشت ساعت 12:32 (1397/2/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن