برانکو مي‌تواند "فرگوسن" پرسپوليس شود
شماره خبر : 146293
فرشاد پيوس در مورد بازي دو تيم پرسپوليس و الجزيره امارات و اينکه پيش‌بيني وي از اين ديدار چيست، اظهار داشت: بازي زياد سختي براي پرسپوليس نيست. الجزيره در ليگ امارات شرايط خوبي نداشته و پرسپوليس بهتر از الجزيره است.

فرشاد پيوس  در مورد بازي دو تيم پرسپوليس و الجزيره امارات و اينکه پيش‌بيني وي از اين ديدار چيست، اظهار داشت: بازي زياد سختي براي پرسپوليس نيست. الجزيره در ليگ امارات شرايط خوبي نداشته و پرسپوليس بهتر از الجزيره است.

وي افزود: به نظرم پرسپوليس بايد بازي را هجومي دنبال کند و طبق چيزي که من از مدافعان آنها ديدم خيلي آسيب‌پذير هستند. به همين دليل پرسپوليس مي‌تواند با تمرکز بالا از نقاط ضعف مدافعان الجزيره نهايت بهره را ببرد. پرسپوليس در حال حاضر شرايط روحي خوبي دارد و مي‌تواند با تمرکز در دفاع پيروز ميدان شويم.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس و تيم ملي فوتبال ايران در خصوص اينکه روز گذشته فهرست 35 نفره تيم ملي ايران براي جام جهاني 2018  روسيه، از سوي کي‌روش اعلام شد و علي عليپور مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در اين فهرست حضور نداشت، گفت: من ليست تيم ملي را هنوز نديدم و از شما مي‌شنوم که عليپور از پرسپوليس دعوت نشده است. من واقعا متوجه نمي‌شوم، مگر مي‌شود آقاي گل فوتبال ايران به تيم ملي دعوت نشود؟ کي‌روش به ليگ ايران چگونه نگاه مي‌کند که عليپور را براي جام جهاني دعوت نکرده است؟

وي ادامه داد: من واقعا از اينکه عليپور دعوت نشد خيلي ناراحت شدم. وي مي‌توانست حداقل يک ذخيره خوب روي نيمکت تيم ملي براي جام جهاني باشد و از اين بابت براي عليپور متاسفم. وي بازيکن با کيفيتي است و بايد به تلاش خود ادامه دهد. پرسپوليس بازيکنان خوبي دارد و از اينکه فقط 4 نفر به تيم ملي دعوت شده‌اند کمي تعجب کردم. در هر صورت بايد به نظر کي‌روش احترام گذاشت و ديد که وي با اين نفرات چه نتيجه‌اي را خواهد گرفت.

پيوس در خصوص اينکه شنيده مي‌شود امروز قرار است قرارداد برانکو ايوانکوويچ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس هم به مدت 2 سال تمديد شود، خاطرنشان کرد: برانکو مربي کاربلدي است و تفکراتش براي پرسپوليس در اين سال‌ها جواب داده است. به نظرم برانکو مي‌تواند با ايده‌هاي جديد در هر سال پرسپوليس را به موفقيت برساند و براي سال‌هاي سال در اين تيم بماند. برانکو مي‌تواند تبديل به يک فرگوسن براي پرسپوليس شود و سال‌ها در اين تيم بماند. به نظرم نبايد برانکو را راحت از دست داد.

ارسال در: سه شنبه 25 ارديبهشت ساعت 12:23 (1397/2/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن