باشگاه خونه به خونه بيانيه داد
شماره خبر : 146182
باشگاه خونه به خونه مازندران در بيانيه‌اي نوشت: قبل از هر گونه مصاحبه، افشا اسناد و مدارک و پيشداوري در خصوص نتيجه نهايي تحقيقات کميته اخلاق، به انتظار تکميل تحقيقات و حکم نهايي مراجع ذيربط مي‌ماند.

پيرو بيانيه هاي قبل اين باشگاه؛ به اطلاع جامعه ورزش کشور، خانواده بزرگ فوتبال ايران و مردم عزيز بابل مي‌رسانيم نظر به اينکه کميته اخلاق فدراسيون فوتبال همچنان در حال رسيدگي و تکميل تحقيقات همه جانبه خود در خصوص وقايع و اتفاقات قبل و در حين مسابقه دو تيم نساجي و راه آهن تهران مي باشد. مديران باشگاه خونه به خونه با پوزش از رسانه ها و هواداران عزيز، خود را در اجراي آيين نامه اخلاقي فوتبال ايران موظف و متعهد مي‌دانند از هرگونه مصاحبه با رسانه ها و مطبوعات، افشا اسناد و مدارک و پيشداوري در خصوص نتيجه نهايي تحقيقات کميته محترم اخلاق، مراجع قضايي و ساير دستگاه‌هاي نظارتي خودداري ورزيده و کماکان به انتظار تکميل تحقيقات و حکم نهايي آن مراجع محترم باشد.

 اميد است در اسرع وقت تحقيقات و رسيدگي ها به دور از هرگونه تنش و حواشي به پايان رسيده و يکبار ديگر شاهد عزم فدراسيون فوتبال ايران و ارکان قضايي آن بخصوص کميته محترم اخلاق در حاکميت فوتبال پاک، جوانمردانه و شرافتمندانه در همه سطوح و ليگهاي فوتبال ايران زمين باشيم.

ارسال در: پنجشنبه 20 ارديبهشت ساعت 21:15 (1397/2/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن