ملک محمدي: نتايج تست دوپينگ مرحله اول انتخابي در اسرع وقت اعلام مي‌شود
شماره خبر : 145483
رئيس کميته پزشکي فدراسيون کشتي گفت: نتايج تست دوپينگ مرحله اول رقابت‌هاي انتخابي تيم‌هاي ملي را پيش از برگزاري مرحله نهايي اين مسابقات اعلام مي‌کنيم.

تورج ملک محمدي در گفت‌وگو با روابط عمومي فدراسيون کشتي با بيان اين مطلب افزود: با توجه به تعامل مناسب ميان فدراسيون کشتي و ستاد ملي مبارزه با دوپينگ در مرحله اول رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي کشتي فرنگي و آزاد که روزهاي پنج شنبه و جمعه هفته جاري در سالن شهداي هفتم تير تهران برگزار مي شود، تست دوپينگ گرفته مي شود.

وي ادامه داد: اين موضوع از اهميت بالايي براي فدراسيون کشتي و کادر فني تيم هاي ملي برخوردار است و به همين دليل با توجه به هماهنگي هاي صورت گرفته، بلافاصله نمونه هاي تست هاي دوپينگ را براي مشخص شدن نتيجه ارسال مي کنيم و در اسرع وقت و تا پيش از مرحله نهايي نتايج آن را اعلام خواهيم کرد.

ملک محمدي تصريح کرد: عزم فدراسيون کشتي در اين زمينه جدي است و قطعا نفرات متخلف با توجه به قوانين مربوطه، حق شرکت در مرحله نهايي رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي کشتي را ندارند.

دبير فدراسيون پزشکي ورزشي در پايان با اشاره به اينکه در مرحله اول رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي علاوه بر تست دوپينگ، تست سلامت نيز گرفته مي شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در تمامي زمينه ها از جمله مقابله با دوپينگ ارتباط بسيار خوبي بين فدراسيون هاي کشتي و پزشکي ورزشي وجود دارد و فدراسيون کشتي در سال هاي اخير يکي از فدراسيون هاي پيش رو در مقابله به اين معضل بوده است.

مرحله اول رقابت هاي انتخابي تيم هاي ملي کشتي فرنگي و آزاد براي شرکت در بازي هاي آسيايي جاکارتا و رقابت هاي جهاني مجارستان بترتيب روزهاي پنج شنبه و جمعه هفته جاري در سالن شهداي هفتم تير تهران برگزار مي شود که تماشاي آن براي عموم علاقمندان به ورزش ملي کشور رايگان است و بليط فروشي صورت نمي گيرد.

ارسال در: سه شنبه 28 فروردين ساعت 12:20 (1397/1/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن