پرسپوليس قدرت خود را به السد ثابت کرد/ الجزيره حريف بهتري براي قرمزپوشان خواهد بود
شماره خبر : 145478
مدافع اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برد مقابل تيم پرستاره نشان از قدرت تيم فوتبال پرسپوليس است.

ابراهيم شکوري، بازيکن اسبق پرسپوليس، درباره ديدار سرخپوشان و السد به خبرنگار برنا گفت: پرسپوليس در ديدار با السد با بازي منطقي توانست به عنوان ميزبان با کسب سه امتياز به عنوان تيم نخست راهي مرحله بعدي شود. برد مقابل تيم پرستاره نشان از قدرت تيم فوتبال پرسپوليس است که توانست در آزادي با يک گل اين تيم را شکست دهد.

وي با اشاره به اينکه پرسپوليس 4 هفته مانده به ليگ برتر توانست به عنوان قهرماني برسد و صعود اين تيم به مرحله بعدي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا مسجل شده بود براي همين قرمزها در ديدار با السد سعي کردند منطقي تر بازي کنند تا به سه امتياز بازي برسد. آنها با اين برد توانستند به عنوان تيم نخست راهي مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان شوند.

شکوري درباره عملکرد گادوين منشا، بيان کرد: منشا يکي از بازيکنان خوب پرسپوليس است. در چنين ديدارهاي بزرگي توجهات بسياري به سوي بازيکنان است و شايد منشا تحت تاثير اين توجهات قرار گرفته و نتوانست بازي خوبي از خود به نمايش بگذارد. 

وي درباره امکان تقابل با الجزيره و الاهلي با پرسپوليس در مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا، بيان کرد: پرسپوليس در مرحله بعدي با الجزيره بازي کند بهتر است و بابرد مقابل اين تيم مي‌تواند راهي مرحله بعدي شود. عليرغم عملکرد خوب سرخپوشان امکان فيناليست شدن اين تيم بسيار است.

بازيکن سابق سايپا در پايان درباره عملکرد اين تيم در رقابت‌هاي ليگ برتر، گفت: تيم فوتبال سايپا توانست با درايت و شايستگي علي دايي به جايگاه دوم برسد. سايپا تيم جوان و با شايسته اي است که مي‌تواند نايب قهرمان ليگ برتر شود.

ارسال در: سه شنبه 28 فروردين ساعت 12:02 (1397/1/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن