واکنش يک پيشکسوت به اختلاف مربيان تيم‌هاي داخلي با کي‌روش
شماره خبر : 145474
شکوري با اشاره به اختلاف مربيان تيم‌هاي داخلي با کي‌روش و اينکه آيا اين اختلاف در نتيجه‌گيري تيم ملي در جام جهاني اثر خواهد داشت يا خير گفت: فکر نمي‌کنم نتيجه گرفتن يا نگرفتن تيم ملي ربطي به اختلاف‌ها داشته باشد.

ابراهيم شکوري در مورد اينکه تيم سايپا در ليگ برتر بر سر نايب قهرماني با استقلال و ذوب‌آهن جنگ دارد و شانس اين تيم براي کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا چقدر است، اظهار داشت: بدون شک تيم ما در جمع 4 تيم شانس کسب سهميه است، اما فوتبال بازي اتفاقات بوده و اميدوارم همه چيز به سود سايپا تمام شود.

وي با اشاره به اختلاف مربيان تيم‌هاي داخلي با کي‌روش و اينکه آيا اين اختلاف در نتيجه‌گيري تيم ملي در جام جهاني اثر خواهد داشت يا خير گفت: فکر نمي‌کنم نتيجه گرفتن يا نگرفتن تيم ملي ربطي به اختلاف‌ها داشته باشد. نتيجه‌ گرفتن در مسابقاتي مثل جام جهاني به اين مسائل ارتباطي ندارد.

مدافع پيشين سايپا در پاسخ به اين سوال که آيا مسئولان باشگاه سايپا به وعده‌هايي که به او داده‌اند عمل کرده‌اند، خاطرنشان کرد: به دليل اينکه مسئولان باشگاه سايپا به من قول داده‌اند فعلا از شکايت صرف نظر کرده‌ام و منتظر رسيدن به طلبم پس از گذشت دو سال هستم.

شکوري که سابقه بازي کردن در پرسپوليس را دارد، در مورد نيمکت نشيني مسلمان و اختلاف او با برانکو خاطرنشان کرد: مربي هر تيمي بهتر تشخيص مي‌دهد کدام بازيکن مي‌تواند به تيم کمک مي‌کند. مسلما برانکو بهترين تصميم را براي تيمش مي‌گيرد و خودش نمي‌خواهد به پرسپوليس ضربه‌اي وارد شود. اميدوارم پرسپوليس در ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا هم بهترين نتايج را بگيرد.


@navaddaily

ارسال در: سه شنبه 28 فروردين ساعت 11:02 (1397/1/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن