پيروزي شاگردان شفر مقابل الهلال؛ غفوري حکم صدرنشيني استقلال را امضا کرد
شماره خبر : 145472
استقلال ب|پيروزي شاگردان شفا غلبه بر الهلال عربستان، صدرنشيني خود را در گروه D مسابقات ليگ قهرمانان آسيا قطعي کرد.

به گزارش سايت روزنامه نود ، تيم‌هاي الهلال عربستان و استقلال ايران از ساعت 20:15 امشب (دوشنبه) در چارچوب هفته ششم و پاياني مرحله گروهي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در کويت به مصاف هم رفتند که اين مسابقه با پيروزي يک بر صفر استقلال خاتمه يافت. وريا غفوري تک‌گل اين بازي را در دقيقه 36 به ثمر رساند.

با پيروزي استقلال مقابل قهرمان ليگ عربستان، آبي‌پوشان با 12 امتياز به عنوان صدرنشين گروه D رقابت‌ها صعود کردند و بايد در مرحله بعد به مصاف تيم دوم گروه B رقابت‌ها،‌ يعني ذوب‌آهن ايران يا لوکوموتيو ازبکستان بروند. اين بازي فردا برگزار مي‌شود.

ترکيب استقلال: سيدمهدي رحمتي، خسرو حيدري، پژمان منتظري، آرمين سهرابيان، وريا غفوري، اميد نورافکن، فرشيد باقري (6 - ميلاد زکي‌پور)، سرور جپاروف، داريوش شجاعيان، فرشيد اسماعيلي (علي قرباني -87) و مامه تيام (بويان نايدنوف - 90)

ترکيب الهلال: علي الحبسي، محمد البريک، عبدالله زوري، عبدالملک خيبري، ياسر الشهراني، مهند فلاته، اشرف بن شرقي، محمد کنو، مختار فلاته، فهد الرشيدي، محمد جحفلي

روشن ايرماتوف ازبکستاني قضاوت اين ديدار را برعهده داشت.

نيمه اول

دقيقه 6: پس از مصدوميت زودهنگام فرشيد باقري، اين بازيکن تعويض شد و ميلاد زکي‌پور به جاي او به زمين آمد. باقري به تازگي از بند مصدوميت رها شده بود اما دوباره دچار مصدوميت شد.

دقيقه 9: سانتر بلند بازيکنان الهلال از سمت راست روي سر فهد الرشيدي فرود آمد. او توپ را براي بن‌شرقي فرستاد که ضربه سر بن‌شرقي از کنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 14: در حالي که الرشيدي قصد داشت رو به بيرون پاس دهد، با تکل آرمين سهرابيان مواجه شد. توپ پس از برخورد با سهرابيان نزديک بود وارد دروازه شود که راهي کرنر شد.

دقيقه 15: ضربه خطرناک جحفلي از پشت محوطه جريمه از کنار دروازه سفيدپوشان استقلال به بيرون رفت.

دقيقه 17:  سانتر بازيکنان الهلال از راست به جحفلي رسيد که ضربه چکشي اين بازيکن با اختلاف کمي  از کنار دروازه استقلال به بيرون رفت.

دقيقه 19: شوت مختار فلاته در موقعيت تک به تک با دروازه‌بان را مهدي رحمتي با پا به کرنر فرستاد.

دقيقه 27: پس از اينکه فرشيد اسماعيلي مدافع الهلال را به زيبايي دريبل کرد،‌ پس از برخورد با همين مدافع متوقف شد که داور در اين صحنه اعتقادي به پنالتي نداشت.

دقيقه 33: محمد الخيبري با کارت زرد داور بازي مواجه شد.

دقيقه 36: سانتر بلند جپاروف از سمت راست با اشتباه ياسر الشهراني همراه شد. توپ به وريا غفوري رسيد و غفوري توپ را به تور دروازه الهلال چسباند.

دقيقه 43: شوت آرام الشهراني از کنار دروازه شاگردان شفر به بيرون رفت و راهي به دروازه پيدا نکرد.

نيمه دوم

دقيقه 53: پاس در عمق بن‌شرقي به مختار فلاته رسيد که شوت اين بازيکن به تير دروازه رحمتي برخورد کرد.

دقيقه 54: پاس فرشيد اسماعيلي در محوطه جريمه به اميد نورافکن رسيد. در حالي که اين بازيکن در موقعيت خوبي قرار داشت، ضربه او با اختلاف از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 55: گوشه محوطه جريمه، نورافکن پاس رو به جلويي براي غفوري مهيا کرد که ضربه محکم اين بازيکن با واکنش الحبسي، سنگربان الهلال همراه شد.

دقيقه 64: ضربه ايستگاهي محمد البريک با اختلاف از بالاي دروازه رحمتي به بيرون رفت.

دقيقه 72: پاس رو به جلوي مهند الفتاح پس از عبور از طول محوطه جريمه، به الرشيدي رسيد که او توپ را از کنار دروازه به بيرون زد.

دقيقه73: پاس در عمق بازيکنان الهلال به مختار فلاته رسيد. فلاته از موقعيت تک به تک با دروازه‌بان استفاده نکرد و رحمتي اين توپ را به زيبايي مهار کرد.

دقيقه73: سانتر بازيکنان الهلال از سمت راست به ياسر الشهراني رسيد. الشهراني توپ را به مختار فلاته رساند که ضربه چکشي اين بازيکن از بالاي دروازه به بيرون رفت تا فلاته باز هم در گشودن دروازه استقلال ناکام بماند.

دقيقه 87: مهند فلاته با خطا روي زکي‌پور،با کارت زرد ايرماتوف مواجه شد.@navaddilay

ارسال در: دوشنبه 27 فروردين ساعت 22:13 (1397/1/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن