سپاهان ، دستخوش تغييرو تحولات
شماره خبر : 144648
ابراهيم زاده ؛ بهانه تغيير مدعي شدن سپاهان ...

سايت روزنامه نود ،سعيد واعظ از اصفهان

در همه ادوار برگزاري مسابقات ليگ برتر سابقه نداشت که تيم فوتبال سپاهان در "فرش نشيني " جدول رده بندي قرار بگيرد و نقش مدعيان را بازي نکند .به زعم هوادران تيفوسي طلايي پوش ، سپاهان انقدر دستخوش تغييرات شد که خاطر انها را آزرده خاطر کرد . اما ، در اين اواخر ، منصور ابراهيم زاده ، به بهانه تغيير و مدعي شدن سپاهان بکار گرفته شد تا حماسه ساز شود . در روزهاي پاياني سال که مسابقات ليگ برتر هم به بهانه برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا تعطيل است ، فلاش بک به گذشته سپاهان زديم شايد مورد مقبول خوانندگان بيفتد با ما همراه شويد ...همه تغييرات با عبدالله ويسي
بعد از خروج حسين فرکي از تيم سپاهان که اختلافاتش يا اسطوره سپاهان ( محرم نويد کيا ) به اوج رسيد ، هيات مديره وقت و اصغر باقريان مدير عامال سابق باشگاه سپاهان ، مقدمات ورود عبدالله ويسي را براي تغيير و تحولات در سپاهان بکار گرفتند . همانطور که در بدو کار ويسي در سپاهان هم اشاره کرديم ، مديريت و کنترل تيم سپاهان مانند تيمهاي سرخابي پايتخت سخت و طاقت فرساست . پپ گوارديولاي وطني ، از سير تا پياز تيم سپاهان را دستخوش تغييرات کرد تا مانند استقلال خوزستان اينبار در نصف جهان با تيم سپاهان روي ابرها گام بردارد ! سفر به برزيل  و فرانسه انچنان ويسي را مات و مبهوت کرده بود که گويي ليگ قهرمانان آسيا را فتح کرده است اما ، کوچينگ عبدالله ويسي در 24 هفته از ليگ شانزدهم رو به زوال رفت و جاي خود را به کرانچار کروات تبار سپرد .
نتايج خوب کرانچار در سکانس پاياني ...
زلاتکو کرانچار که سابقه قبلي در کادر فني سپاهان را داشت در هفته هاي پاياني ليگ 16 نتايج راضي کننده را به طلايي پوشان هديه کرد . سپاهان و کرانچار تيم سايپا را با سرمربيگري حسين فرکي با نتيجه 3-1 شکست دادند . با تيم فولاد خوزستان در اهواز به تساوي 1-1 رسيدند . زرد جامگان در هفته 27 تيم گسترش فولاد را با نتيجه 1-0 مغلوب کردند . شاهکار تيم سپاهان در قم اتفاق افتاد که تيم صبا را با تک گل مسعود حسن زاده  ، مغلوب نمودند . شاگردان کرانچار در ايستگاه 29 تيم تراکتور سازي را با دو گل مهرداد محمدي و فريد بهزاد کريمي بردند .
اولين باخت کرانچار ، سپاهاني ها در سکانس پاياني ليگ 16 قافيه را به تيم عليرضا منصوريان در ورزشگاه آزادي واگذار کردند ، اما ، هوادران طلايي پوش اميدوار بودند کرانچار و شرکاء ، ليگ هفدهم را پر فروغ آغاز کنند ...
باز هم تغييرات و کيش و مات شدن کرانچار
زلاتکو ، مانند ويسي دوباره تيم سپاهان را دچار تغييرات کرد و نتوانست هارموني لازم را در تيم زرد ايجاد کند . نتايج نه چندان راضي کننده طلايي پوشان آنقدر مشمئز کننده شد که سکوها  بارها تک بيتي حيا کن رها کن را براي کادر فني سرودند اما ، کادر مديريت باشگاه ( محسن طاهري ) سفت  و محکم به پاي کرانچار ايستاد تا شايد سپاهان دوباره احيا ء شود ، لکن ، هيچکدام نتوانستند و فرار را بر قرار ترجيح دادند .
ابراهيم زاده ، بهانه تغيير مدعي شدن سپاهان
منصور ابراهيم زاده ، بازيکن سابق سپاهان و مربي که با ديگر تيم شهر اصفهان ( ذوب آهن ) مقامهاي در خور تحسين را کسب کرده بود با وساطتت بزرگان فوتبال اصفهان ( محمود ياوري ) به بهانه تغيير مدعي شدن سپاهان بکار گرفته شد . ابراهيم زاده ، با کياست هرچه تمامتر ، تيم سپاهان را با روانشناسي خانم دکتر رئيسي روبراه کرد . رضا اميني زاد مربي بدنساز و حرفه اي را در مرحله بعدي استخدام کرد تا بدنهاي بازيکنان سپاهان که خيلي زود تحليل مي رفت را ساخته و پرداخته کند . تمرينات تمام حرفه اي را با دستيار اولش ( کريم قنبري ) در دستور کار قرار داد تا سپاهان ضمن بقا ء در ليگ برتر  براي فصل آينده نقش مدعي را دوباره به خود بگيرد .

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 12:34 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن