عصبانيت شديد برانکو از ستاره تيمش
شماره خبر : 144646
برانکو ايوانکوويچ در بازي با الوصل از بي مسئوليتي گادوين منشا در انجام وظايف فردي و تيمي بسيار ناراحت و عصباني بود.

منشا در فصل جاري عملکرد خيلي خوبي در ترکيب پرسپوليس نداشته اما در چند ماه اخير، به شکل عجيبي افت کرده و حتا با منشاي ابتداي فصل نيز تفاوت هايي دارد. او در پرس تيمي مشارکت ندارد، توپ گيري نمي کند، توپ هاي زيادي را لو مي دهد و در پاس و شوت نيز دقت کافي ندارد.

شب گذشته اين مهاجم نيجريايي نزديک به يک ساعت فرصت نمايش توانايي هايش را داشت اما با بيخيالي و بي مسئوليتي عجيبي بازي مي کرد که واکنش برانکو را نيز به دنبال داشت. او در فصل جاري به دليل نبود جايگزين نتوانست مهاجمانش را نيمکت نشين کند اما عملکرد منشا آنقدر ضعيف بود که بتوانند به خاطرش دست به تغيير سيستم بزند يا وحيد اميري را يک خط جلوتر بياورد.


در يک صحنه گادوين توپ خوبي را لو داد و پروفسور نيز اين چنين، عصبانيتش را نمايان کرد. کنش هاي دفاعي منشا در اين بازي تنها به 2 توپگيري در ميانه ميدان ختم شد و او بدون هيچ قطع توپ، تکل، دفع و... اين ديدار حساس آسيايي را به پايان رساند.


موضوع ديگر، دقت پايين اين بازيکن در شوت زني و دادن پاس است. او در مقابل الوصل در تهران دقت پاس 33 درصدي را ثبت کرد و شب گذشته نيز دقت پاسش از عدد 60 عبور نکرد! 3 شوت که تنها يکي در چارچوب بود نيز نشان مي دهد منشا برخلاف ليگ قهرمانان 20187 است و نشانه هايي از آن ستاره سياه پوست جنگنده ندارد.


حالا برانکو تصميماتي مهم پيش رو خواهد داشت. او حداقل تا زمستان 97 بايد با همين ترکيب بسازد و شايد با فقر بازيکن نيز روبرو شود اما در هر حال، منشا بازيکن بسيار توانايي است و برانکو مي تواند اين خريدِ بزرگ را به يک ستاره تبديل کند.

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 12:26 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن