تيام: گل زدن براي استقلال لذت خاصي دارد
شماره خبر : 144645
مامه‌باباتيام مهاجم خارجي استقلال با لذت خاصي از هواداران استقلال در ورزشگاه آزادي گفت؛ او معتقد است که آنها بي‌نظير هستند و حمايت خوبي را از تيمشان انجام مي‌دهند.

مامه‌باباتيام مهاجم خارجي استقلال با لذت خاصي از هواداران استقلال در ورزشگاه آزادي گفت. او معتقد است که آنها بي‌نظير هستند و حمايت خوبي را از تيمشان انجام مي‌دهند. با تيام درخصوص تساوي مقابل العين گلزني‌اش در ورزشگاه آزادي همکلام شديم.

*تساوي تلخي را مقابل العين امارات به دست آورديد
خب فکر مي‌کنم تيم ما در نيمه اول بسيار عالي ظاهر شد و مي‌توانست حتي گل‌هاي بيشتري هم به ثمر برساند. اما در نيمه دوم ناخواسته کمي عقب‌نشيني کرديم که دليل آن را نمي‌دانم البته اين را هم بگويم در همان نيمه دوم هم باز هم مي‌توانستيم به گل برسيم اما با يک ضد حمله گل تساوي را دريافت کرديم. در کل فکر مي‌کنم العين يکي از تيم‌هاي خوش‌شانس گروه ماست که هم در بازي رفت و هم در بازي برگشت مقابل استقلال شکست نخورد.

*خيلي‌ها مي‌گويند استقلال براي حفظ برد در نيمه دوم عقب‌نشيني کرد.
اصلا چنين چيزي نيست هيچ‌گاه مربيان از ما نخواستند که اين کار را انجام دهيم حتي ما در تمرينات هم بيشتر روي تمرينات حمله کار مي‌کنيم و همانطور هم که ديديد کادر فني نيروهاي تهاجمي را بيشتر به زمين فرستاد.

*در اين بازي موفق به گلزني شدي.
خيلي دوست داشتم در ورزشگاه آزادي گلزني کنم زماني که وارد ورزشگاه آزادي شدم قبل از بازي هواداران خيلي به من لطف داشتند و به خودم گفتم تلاش مي‌کنم در بازي امروز گلزني کنم که اين امر اتفاق افتاد گل زدن براي استقلال لذت خاصي دارد همانطور که ديديد حدود 90 هزار نفر به ورزشگاه آزادي آمده بودند که در فوتبال بي‌سابقه است. اين نشان مي‌دهد که ما کار سختي در پيش داريم و هميشه بايد براي رضايت هواداران تلاش کنيم.

*در اواسط نيمه دوم دچار آسيب‌ديدگي شدي.
چيز خاصي نيست و با فيزيوتراپي برطرف خواهد شد.

*سرمربي العين در کنفرانس خبري اعلام کرد از داخل ايران اطلاعاتي را در اختيار او قرار داده اند.
فکر نمي کنم چنين موضوعي صحت داشته باشد. استقلال در اين بازي بدشانس بود که نتوانست امتياز لازم را کسب کند چون همانطور که ديديد العين موقعيتي براي گلزني نداشت. آن يک موقعيت هم روي خوش‌شانسي نصيب اين تيم اماراتي شد.

*فکر مي‌کني شانس صعودتان کمتر شد؟
اصلا چنين چيزي نيست ما اگر بتوانيم الريان را در تهران شکست دهيم به عنوان تيم اول از اين گروه صعود خواهيم کرد. البته با اين هواداراني که ما داريم اين اتفاق دور از دسترس نيست فکر مي‌کنم العين هم در اين گروه مدعي است و مي‌تواند يکي از تيم‌هاي صعودکننده باشد.

*از چه زماني به تعطيلات خواهي رفت؟
باتوجه به اينکه عيد نوروز ايرانيان است با کسب اجازه از کادر فني چند روزي به تعطيلات خواهيم رفت اما تلاش مي‌کنم به زودي خانواده‌ام را به ايران بياورم تا از جاذبه‌ها و مکان‌هاي ديدني ايران بازديد کنند. چون در اين مدت خيلي از کشور شما تعريف کردم.

*سرمربي تيمتان اين روزها از تو خيلي تعريف مي‌کند.
خب من خيلي انگيزه داشتم به ايران بيايم شناخت خوبي هم از آقاي شفر داشتم و تمام تلاشم را براي موفقيت به تيم انجام مي‌دهم. کاش العين را مي‌برديم چون مستحق آن بوديم.

ارسال در: چهارشنبه 23 اسفند ساعت 12:24 (1396/12/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن