حاشيه ديدار تراکتورسازي و الجزيره امارات
شماره خبر : 144628
سرمربي تراکتورسازي به دليل فشردگي بازي در دقايق پاياني سر مسلمي‌پور فرياد مي‌زد تا سريعا به بازي برگردد. تيم‌هاي تراکتورسازي و الجزيره امارات در تبريز به مصاف هم رفتند که حواشي اين بازي را در ذيل مي‌خوانيد:*2 تماشاگر  خانم که سعي داشتند براي تماشاي ديدار تراکتورسازي و الجزيره وارد ورزشگاه شوند از ورودشان جلوگيري شد.

*پيش از آغاز بازي، يکي از هواداران در راهرو ورزشگاه از حال رفت  و باعث شد تجمع زيادي در راهرو ورزشگاه شکل بگيرد. شرايط پزشکي مناسبي هم در ورزشگاه حاضر نبود تا به وضعيت اين هوادار رسيدگي کند و تماشاگران او را به اورژانس منتقل کردند.

*در سکو‌هاي رو به رو ورزشگاه پرچم تيم فوتبال تراکتورسازي به صورت رايگان توزيع مي‌شد که در جريان اين موضوع کار به درگيري فيزيکي هم کشيده شد.

*تماشاگران حاضر در ورزشگاه عليه تيم پرسپوليس شعار سر مي‌دادند.

*به فضا فرستادن بادکنک‌هاي قرمز و سفيد در ورزشگاه به شور و هيجان تماشاگران در ورزشگاه افزود.

*ناظر کنفدراسيون فوتبال آسيا قبل از شروع بازي به وضعيت چمن ورزشگاه ايراد گرفته بود که اين موضوع باعث شد تا مسئولان برگزار کننده اين ديدار ضمن کوتاه کردن چمن ورزشگاه، تور دروازه‌ها را هم عوض کنند.

*اواسط نيمه دوم بازي، سائلام مدام کنار زمين نکاتي را به بازيکنان تيمش گوشزد مي‌کرد که اين شرايط درحالي بود هيچ يک از اعضاي کادرفني تيم الجزيره کنار زمين حضور نداشتند.

*سيد محمدعلي آل‌هاشم نماينده، ولي فقيه در استان آذربايجان‌شرقي هم در ورزشگاه حضور داشت.

*تماشاگران حاضر در ورزشگاه بلافاصله بعد از وقت‌کشي بازيکنان تيم الجزيره، نسبت به اين عمل بازيکنان تيم اماراتي اعتراض مي‌کردند.

*بعد از گل تيم فوتبال تراکتورسازي توسط فرزاد حاتمي، تماشاگران حاضر در ورزشگاه با سر دادن شعاري خواستار گل دوم توسط بازيکنان تيمشان شدند.

*دقيقه 88 بازي به بعد هواداران حاضر در ورزشگاه مشغول ترک زمين بازي بودند.

*محمد مسلمي‌پور بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي در وقت‌هاي اضافه نيمه دوم از ناحيه پا دچار مصدوميت شد که مجبور شد زمين بازي را ترک کند. سائلام سرمربي تراکتورسازي بدليل فشردگي بازي در دقايق پاياني سر مسلمي‌پور فرياد مي‌زد تا سريعا به بازي برگردد.

اين ديدار در پايان با تساوي يک - يک به پايان رسيد.

ارسال در: سه شنبه 22 اسفند ساعت 18:15 (1396/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن