ايراني‌ها از بازي در عمان ضرر مي‌کنند
شماره خبر : 143803
کاپيتان تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز بازي در عمان را به ضرر نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا مي‌داند.

مهدي کياني درباره بازي با الاهلي که در نهايت منجر به شکست تراکتورسازان شد، گفت: ما واقعاً هدفي جز برد نداشتيم، اما متأسفانه شکست خورديم. اصلاً مستحق باخت نبوديم و ديديد که چقدر موقعيت گل ايجاد کرديم. در 20 دقيقه پاياني هم که بازي يکطرفه بود، اما متأسفانه به حق‌مان نرسيديم.

هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي در مورد ضربه ايستگاهي الاهلي که با خطاي او به دست آمد، تصريح کرد: من اصلاً خطا نکردم و نمي‌دانم چرا داور سوت زد. اگر فيلم بازي را ببينيد مشخص است که توپ را زدم، ولي متأسفانه داور اشباه کرد. آنها با همين موقعيت به گل رسيدند و در نهايت سه امتياز را گرفتند، اين در حالي است که الاهلي مستحق برد نبود.

وي با اشاره به انجام بازي‌هاي تيم‌هاي ايراني و عربستاني در عمان اظهار داشت: تيم‌هاي ايراني از بازي در عمان ضرر مي‌کنند و من اميدوارم اين جريان يک روز تمام شود. ما تيم پرطرفداري هستيم و اين حق‌مان است که در تبريز بازي کنيم. تيم‌هاي عربستاني از بازي در عمان سود مي‌کنند و همه مي‌دانند که اين شرايط به ضرر تيم‌هاي ايراني است.

کياني در پاسخ به اين پرسش که آيا تراکتورسازي مي‌تواند از گروهش صعود کند، تأکيد کرد: شک نکنيد که شانس بالايي براي صعود داريم و 15 امتياز ديگر باقي مانده است. ما اين باخت را فراموش کرديم و حالا بايد به قطر برويم تا نتيجه بازي اول را جبران کنيم.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 17:58 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن