قدرداني سرپرست باشگاه پرسپوليس از تيم، هواداران و عوامل برگزاري مسابقه
شماره خبر : 143799
سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: شروع قدرتمندانه پرسپوليس در فصل جديد ليگ قهرمانان باعث خوشحالي همه ما است.

حميدرضا گرشاسبي در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: هميشه گفته‌اند که اولين ديدار از چنين مسابقاتي دشواري‌هاي خاص خودش را دارد ولي خوشبختانه بازي با نماينده ازبکستان از هر جهت به خوبي پشت سر گذاشته شد تا گام اول را محکم برداريم. خوشبختانه اين نتيجه خوب که با درايت کادر فني و همت و بازي هوشمندانه بازيکنان به دست آمد، باعث خوشحالي هواداران شد که اين جاي تشکر دارد.

وي ادامه داد: همچنين بايد تشکر ويژه‌اي از هواداران داشته باشيم که با وجود سرماي هوا و شرايط جوي نامساعد براي حمايت از تيم خودشان در ورزشگاه حاضر شدند. تماشاگران در طول بازي به مسائل حاشيه‌اي کاري نداشتند و به خوبي تيم محبوبشان را تشويق کردند و به بچه‌ها انرژي دادند. همچنين جاي قدرداني دارد که در طول بازي از نظر مسائلي که امنيت و آرامش سکوها و ورزشگاه را بر هم بزند، هيچ اتفاقي را شاهد نبوديم.

نماينده کنفدراسيون ناظر بر مسابقه هم نسبت به اين مساله، نحوه برگزاري مسابقه و ميزباني پرسپوليس ابراز رضايت کامل داشتند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: از تمامي عوامل و دست‌اندرکاران برگزاري مسابقه اعم از فدراسيون فوتبال، سازمان ليگ، هيات فوتبال، نيروي انتظامي، حراست وزارت ورزش و جوانان، مسوولان و کارکنان مجموعه ورزشي آزادي، آتش نشاني و بخش‌ها و نهادهاي مختلفي که بدون تلاش و همکاري آنها انجام خوب بازي‌ها امکان ندارد، تشکر و قدرداني مي‌کنيم.

گرشاسبي در پايان تصريح کرد: اميدوارم در بازي‌هاي بعدي هم که ميزبان هستيم شاهد همين شرايط باشيم و حضور گسترده‌تر و پرشورتر هواداران در ورزشگاه نيز با همکاري و ياري خود آنها، همينطور همراه با نظم آرامش و بدون کوچکترين مساله انضباطي باشد.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 15:22 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن