شاهرودي: کريمي به کي روش بي احترامي نکرد
شماره خبر : 143795
ملي پوش اسبق ايران در مورد صحبت هاي کي روش در انتهاي برنامه که واکنش تندي به سوال علي کريمي در مورد دليل اخراج مربيان داخلي تيم ملي داشت، افزود: علي کريمي به کي روش بي احترامي نکرد.

رضا شاهرودي پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در مورد کسب پيروزي مقتدرانه شاگردان برانکو ايوانکوويچ در اولين بازي آسيايي گفت: ديروز بازي اول بود و بازي سختي هم بود ولي خدا رو شکر آقاي برانکو نسف قارشي را خوب آناليز کرده بودند. اين تيم از کناره ها آسيب پذير بود و تاکيد هم همين بود که از همين منطق به گل برسند که اين اتفاق هم افتاد. فکر مي کنم مي توانستند با تعداد گل‌هاي بيشتري برنده بازي باشند.

شاهرودي در مورد اينکه آيا پرسپوليس مي تواند در ديدار برابر استقلال تهران جشن قهرماني بگيرد، عنوان کرد: اين موضوع دور از دسترس نيست ولي اين روزها استقلال هم شرايط خوبي دارد. اين يک بازي خاص است و به جدول هم ربطي ندارد و براي دو تيم حساس است. اين روندي که از پرسپوليس ديدم نشان مي دهد سرحال هستند. در مجموع اميدوارم بازي زيبايي انجام دهند و کفه ترازو به نفع پرسپوليس باشد.

بازيکن سابق پرسپوليس تهران در مورد وجود فساد در فوتبال ادامه داد: فساد وجود دارد و ما پيشکسوتان هم همه از علي کريمي و تفکراتش حمايت کرديم. کلا علي کريمي آمد که شفاف سازي بشود ولي من که نفهميدم آقاي ساکت چه گفت و شفاف سازي صورت نگرفت. ولي چيزي که مشخص بود، همه راي را به علي کريمي دادند.

ملي پوش اسبق ايران در مورد صحبت هاي کي روش در انتهاي برنامه که واکنش تندي به سوال علي کريمي در مورد دليل اخراج مربيان داخلي تيم ملي داشت، افزود: علي کريمي به کي روش بي احترامي نکرد. من خودم هم مي خواهم بفهمم مربيان تيم ملي چرا عوض مي شوند. بالاخره يک علامت سوالي بود. افشين پيرواني، جواد نکونام، علي کريمي، نمازي و چند مربي ديگر کساني هستند که دليل تعويض شدن آنها مشخص نيست. همه جاي دنيا اين صحبت ها را انجام مي دهند و نمي دانم چرا آقاي کي روش ناراحت شد. مي توانست روي خط بيايد و با دليل به پرسش هاي علي کريمي و همه ي ما پاسخ بدهد. پيامي که داد به همه ي هموطنان ما توهين کرد، چون به کريمي توهين کرد. من واقعا از کي روش توقع نداشتم. الان هم کي روش هم بايد عذرخواهي کند که اين موضوع حل شود و فوتبال ايران ضرر نکند.

شاهرودي در پايان در خصوص اينکه آيا کي روش با شخصيتي که دارد، اين کار را انجام مي دهد، اظهار داشت: من نمي دانم ولي فکر مي کنم اين مي تواند روش خوبي براي پايان دادن به اين داستان باشد.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 14:59 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن