گزارشي از اصفهان
شماره خبر : 139143

واعظ:

بنام خدا 
گزارش ديدار تدارکاتي تيم فوتبال ذوب آهن 
تيم فوتبال ذوب آهن در صدد اين فرضيه است که بتواند با امير قلعه نويي براي نخستين بار به قهرماني ليگ برتر دست پيدا کند . به همين دليل در ابتداي ليگ هفدهم با اندکي بدشانسي ها مواجه شدند که بارزترين اين بدشانسي ها مصدوميت مجد د قاسم حدادي فر بود . بهر حال امير قلعه نويي ، با بضاعت موجود مي خواهد وضعيت تيمش را از کمرشکن جدول جدا کند و در صف مدعيان قرار بگيرد . ذوبي ها براي آمادگي بيشتر در تعطيلات فيفا دي ديدار تدارکاتي خود را با تيم سپهر نقش جهان در ورزشگاه اختصاصي ملت تدارک ديدند که درنهايت با نتيجه 5 بر صفر به برتري رسيدند . 
وبسايت نود 
سعيد واعظ 
ذوب اهن و ترکيب جوانش 
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن در اين ديدار دستگرمي فرصت را بيشتر به بازيکنان جوانش و کساني که در مسابقات رسمي در ترکيب اوليه قرار مي گرفتند ، داد. سفيد و سبز پوشان با محمد باقر صادقي ، وحيد محمد زاده ، بوحمدان ، محمدرضا عباسي ، محمد نژاد مهدي ، مرتضي تبريزي ، احسان پهلوان ، دانيال اسماعيلي فر ، کي روش سوارز ، مهران درخشان مهر و محمدرضا حسيني آرايش گرفتند . ذوبي ها ، نيمه اول را با تک گل کي روش سوارز به انتها رساندند اما در وقت دوم با دو گل سوارز ، دانيال اسماعيلي فر و محمد اميني توانستند تيم نه چندان مقتدر سپهر نقش جهان را از پيش روي بردارند . نکته مهم اين مسابقه قرار گرفتن سوارز برزيلي در پست سنت فورواد بود که قلعه نويي در ادامه کار ليگ روي حرکات و ضربات مهاجم برزيلي خود حساب ويژه اي باز کرده است . البته در اين مسابقه دوستانه مرتضي تبريزي و نژاد مهدي ، دچار مصدوميت جزئي شدند که با صلاحديد کادر پزشکي تيم فوتبال ذوب اهن رفع ورجوع شد . 
دوئل ذوبي هاي سابق 
تيم فوتبال ذوب آهن ، در هفته نهم بايد در برابر تيم فوتبال پديده مشهد مسابقه بدهد . تيم پديده ، که با رضا مهاجري امسال تيم شگفتي ساز ليگ برتر لقب گرفته است با ذوبي هاي سابق چون محمد قاضي ، شهاب گردان ، محمدرضا خلعتبري ، اکبر ايماني سرشار از انگيزه هستند . 
اگر اشتباهات ...
در انتهاي ديدار تدارکاتي تيمهاي ذوب آهن و سپهر نقش جهان ، صحبت مختصري با امير قلعه نويي انجام داديم که وي ، خواستار اين نکته شد که اگر اشتباهات داوران گربيانگيرمان را نگيرد و مصدوميتهاي ناخواسته هم دست از سرمان بر دارد حرفهاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت . قلعه نويي ، راجع به تيم سپهر نقش جهان هم گفت ، قبل از اين مسابقه قرار بود با تيم فوتبال سپاهان ديدار کنيم که آنها موافقت نکردند . اما ، کاري بهجايگاه تيم سپهر نقش جهان در ليگ دسته دوم نداريم آنها از بازيکنان جوان و با انگيزه برخوردار هستند که محک خوبي را تيم مان بود .
ارسال در: شنبه 15 مهر ساعت 07:55 (1396/7/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن