بازي تاج تخت /سعيد واعظ
شماره خبر : 139127
بازي تاج وتخت

 

 
هفته هفتم رقابتهاي ليگ برتر 
استقلال 1 ، ذوب آهن 1 
بازي تاج و تخت با طعم استعفا !
دوئل ، شواليه هاي آبي با تساوي به پايان رسيد 
مصاف تيمهاي استقلال تهران و ذوب آهن از آنجايي مورد مداقه علاقه مندان به فوتبال قرار گرفته بود که وضعيت عدم نتيجه گيري آبي پوشان در فصل هفدهم ، و حاشيه هاي پر دامنه آبي هاي پايتخت، در خارج از مستطيل سبز، و همينطور، دوئل ،شواليه هاي آبي ، فضاي حاکم بر اين مسابقه را دو چند ان کرده بود 
وبسايت نود 
سعيد واعظ 
نيمه اول ، از آن استقلال 
بيشتر هوادران و تماشاگران دو تيم، همه فکر و ذکر شان را معطوف به حاشيه هاي موجود اين بازي کرده بودند ، حتي ، اهالي محترم رسانه ها نيز در پي " خوراک " همه حاشيه ها مي گشتند تا بي نصيب نشوند . اما ، ذکر اين نکته خالي از لطف نيست که اين مسابقه فوق العاده حساس ميان استقلال و ذوب اهن، سرشار از نکات فني و برجسته بود . شماتيک تيم استقلال در وقت اول آنقدر چشمگير بود که تا دقيقه بيستم بازي ذوبي ها حتي نتوانستند خود را در زمين پيدا کنند . استقلالي ها ، از سمت چپ خود جايي که سرور جباروف ازبکستاني ، انجام وظيفه مي کرد حملات خود را تدراک مي ديدند . ياران منصوريان ، با پرس پر فشار از 3/1 خط دفاعي ذوب عرصه را بر ذوبي ها تنگ و تنگ تر کردند که خط هافبک تيم فوتبال ذوب اهن در ارائه بازيسازي هم ناهماهنگ و ناموزن نشان داد . بهمين خاطر بازي بدون توپ خط هافبک استقلال در 12 دقيقه مدافعان تيم ذوب اهن را سر در گم کرد تا اينکه روزبه چشمي نهايت استفاده را برد و تک گل استقلال را درون دروازه تيم محمد رشيد مظاهري ، جاي داد . 
بهار ذوب اهن با ربيع ... 
ذوب اهن و امير قلعه نويي که باخت برايشان در مصاف با تيم استقلال لقمه گلو گيري بود، نيمه دوم را با ربيع عطاياي چپ پا و تکنيکي آغاز کردند، با اين تفاوت که بازيخواني امير قلعه نويي سبب شد ، ربيع ، در سمت راست تيم ذوب آهن جايي که ميلاد زکي پور قرار گرفته بود انجام وظيفه کند. سفيد وسبز پوشان ، با ميدان داري در همه ابعاد زمين شاگردان منصوريان را به عقب راندند . در متن همه يورش هاي ذوبي ها سيد محمد رضا حسيني يک گل نزن تمام عيار محسوب شد اما از جانب سرمربي اين تيم هم تعويض نشد و بجاي وي احسان پهلوان ، دوباره مانند بازي جام حذفي تعويض شد !
چشمي در متن همه اتفاقات 
روزبه چشمي ، هافبک دفاعي تيم استقلال که گل اول آبي ها را به ثمر رساند در متن گل تساوي ذوبي ها هم با خطاي هند که در فاصله 40 متر ي از دراوزه خودي انجام داد تاثير گذار بود . مهدي مهدي پور ، با ارسال ضربه کاشته در دهانه دروازه تيم استقلال سبب شد، تا نژاد مهدي ، با يک ضربه رو پا کار را به تساوي بکشاند . 
دو گانگي شعار هواداران تيم استقلال 
بعد از تساوي سکوهاي ورزشگاه آزادي رويکرد دوگانه اي به خود گرفت . عده اي که سردي شان شده بود با تک بيتي معروف "حيا کن رها کن" خواستار جدايي داش علي ، از تيم استقلال شدند . گروهي ديگر هم که گرمي شان شده بود با ضرس قاطع از عليرضا منصوريان حمايت کردند . اما ، اين فرجام کار نبود . سرمربي تيم استقلال با کلي درد و دل در کنفرانس مطبوعاتي اعطاي کار را به لقايش بخشيد و استعفا داد . 
نبش قبر چه سودي دارد ؟ 
امير قلعه نويي ، نيز در کنفرانس مطبوعاتي با نبش قبر مسايل گذشته استقلال ، افتخاراتش را به رخ کشيد و لعنت به کساني فرستاد که تيم محبوبش ( استقلال ) را به اين حال و روز انداختند . فلاش بک به اتفاقات قبل جزء، رژه رفتن به روي اعصاب هيچ سود و توفيري ندارد . ژنرال ، در انتها ، با يکي از خبرنگاران هم درگيري لفظي پيدا کرد که با وساطت ديگران ختم به خير شد . 
بازي تاج و تخت با طعم استعفا ! 
بازي سرمربيان تيمهاي استقلال و ذوب اهن که با گرايش مردان آبي انجام شد به زعم بعضي از استقلالي ها بازي تاج و تخت با طعم استعفا صورت گرفت و رعايت حريم خانواده از سوي عليرضا منصوريان مهمترين نکته محسوب شد .
ارسال در: پنجشنبه 30 شهريور ساعت 07:44 (1396/6/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن