ترس و نگراني کره‌اي‌ها قبل از بازي حساس مقابل ايران/ راه نفوذ کجاست؟
شماره خبر : 139111
کره‌اي‌ها براي ديدار روز پنجشنبه از دفاع قدرتمند تيم ملي ايران که هنوز گلي دريافت نکرده است، به شدت ترس دارند.

ديدار تيم‌هاي کره جنوبي و ايران در مرحله انتخابي جام جهاني 2018 روسيه از ساعت 21 روز پنجشبه به وقت محلي (ساعت 16:30 به وقت تهران) در ورزشگاه جام جهاني سئول برگزار خواهد شد.

کره‌اي‌ها که بيش از يک هفته است تمرينات خود را براي مصاف با ايران آغاز کرده‌اند، در گزارش‌ها و تحليل‌هاي رسانه‌هاي کره جنوبي نگراني‌هايي براي ديدار برابر ايران دارند، به اين دليل که کره جنوبي در صورت عدم پيروزي مقابل ايران شانس کمي براي صعود خواهد داشت و از همين‌رو آنها به دنبال هر راهي براي پيروزي مقابل ايران هستند، آن هم برابر تيمي که در هشت بازي خود در مرحله گروهي گلي دريافت نکرده‌اند.

يکي از رسانه‌هاي کره‌اي در خصوص مصاف با ايران نوشته است: «نگراني اصلي کادرفني کره جنوبي براي مصاف با ايران، بابت خط دفاعي است، خط دفاعي که امکان دارد مقابل خط حمله سرعتي ايران که در ضدحملات بسيار خطرناک است، اشتباه کند، اما خوشبختانه جدا از لژيونرهايي که در خط هافبک و حمله بازي مي‌کنند، ساير بازيکنان از يک هفته پيش در تمرينات حضور دارند. تمام عناصر دفاعي هم به خوبي در تمرينات شرکت کرده‌اند و اکنون هماهنگ‌تر هستند.

يکي ديگر از موارد حائز اهميت در اين بازي، خط دفاعي قدرتمند ايران است. کره جنوبي در خط حمله خود بازيکنان توانايي دارد و از اين بابت نگراني وجود ندارد، اما تيم ايران تا کنون گلي دريافت نکرده است و اين کار را سخت مي‌کند. عبور از دفاع ايران کار سختي است و مهاجمان و هافبک‌هاي کره بايد راهي براي نفوذ پيدا کنند، چون در اين بازي به شدت به گل نياز داريم».

ارسال در: دوشنبه 6 شهريور ساعت 15:08 (1396/6/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن