آقاي مدير عامل !پارسي را پاس بداريد
شماره خبر : 139106
زبان مشترک تنها ارتباطي به زبان رسمي يک کشور ندارد و در بسياري از اوقات کلماتي به زبان رسمي گفته شده ولي کسي معني آنها را نمي فهمد و اين قضيه در مورد مصاحبه مدير عامل استقلال وجود دارد

 تورج عاطف1/" يک شوک رواني در بازي افتتاحيه ليگ با محروميت به ما وارد شد. در بازي دوم نيز شوک دوم را دريافت کرديم و بعد از ان روحيه ما از بين رفت ما بازيکنان بزرگي داريم اما اين بدشانسي ها و مصدوميت ها مشکل ساز شده است و آقاي منصوريان اگر در دو بازي آينده نتيجه بگيرند، در استقلال باقي خواهند ماند و اگر نتيجه نگيرند، هيات مديره درباره ايشان تصميم گيري مي کند"
کسي مي داند جناب افتخاري در اين جملات چه چيزي گفته است ؟ اگر بد شانسي و مصدوميت و شوک اوليه و ثانويه و رابعا و خامسا باعث اين نتايج شده است پس چرا بايد منصوريان در دو بازي آينده از اين شوک ها در بيايد ! آيا خود مدير عامل و يا اعضاي هييت مديره به اين گفته ها معتقد بودند که به منصوريان اولتيماتوم دادند؟ !
2/"ما امسال تيم بسيار خوب و حرفه اي بستيم ولي عدم شناخت کادرفني مشکل ساز شده است"
کسي معني اين جمله را مي داند ؟ امسال تيم خوبي بسته ايد
( چه کسي ؟) آن وقت کادر فني از اين تيم شناختي ندارد ؟ چه کسي اين تيم بزرگ را بسته است که حالا منصوريان بايد پاسخگو آن باشد و اگر منصوريان بسته است پس چرا شناختي روي اين تيم ندارد ؟
3/"به هواداران حق مي دهم اما نگاه ما بايد حرفه اي باشد. بارسلونا شکست مي خورد اما هواداران از اين تيم حمايت مي کنند و براي آنها سرود مي خوانند. اين فرهنگ در فوتبال دنيا وجود دارد و بايد در فوتبال ما نيز شکل بگيرد. اگر منصوريان عوض شود، کار درست مي شود؟ ما هر مربي را بياوريم چند ماه براي شناخت فرصت مي خواهد. طبيعي است با تغييرات، به خواسته هاي خود دست پيدا نمي کنيم. به منصوريان فرصت مي دهيم تا اشتباهات خود را جبران کند"
آقاي افتخاري ! به نظر مي آمد که از مقوله فوتبال علي رغم سالها حضور در فدراسيون فوتبال بي خبر باشيد اما نه اينقدر که ندانيد بارسلونا در موجي از اعتراض به مديريت بارتومئو است که با اشتباهات وحشتناکش تيم را به ورطه سقوط نزديک کرد و از طرف ديگر قصه دم خروس و يا ...شنيده ايد ؟ بالاخره بايد منصوريان در دو بازي تکليف خودش را روشن کند و يا باشگاه نمي تواند او را عوض کند چون شناخت تيم به چند ماه کار نياز دارد ؟ "
آقاي مدير عامل به چه زباني سخن مي گوئيد ؟

ارسال در: دوشنبه 6 شهريور ساعت 14:36 (1396/6/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن