کليد به قفل درب استاديوم آزادي رسيد !
شماره خبر : 139070
کليد به قفل درب استاديوم آزادي رسيد ! هميشه خسته ايم ! از تفاوت ها در کشوري که بانوانش در تاريخ حرفهاي زيادي براي گفتن داشتند . از بانو امين ، تا پروين اعتصامي ها از کيميا تا نعمتي ها

 اميد قاسميان 

هميشه خسته ايم !

از تفاوت ها در کشوري که بانوانش  در تاريخ حرفهاي زيادي براي گفتن داشتند .

از بانو امين ، تا پروين اعتصامي ها

از کيميا تا نعمتي ها

خسته ايم از اين فقر فرهنگي که هيچ مسئولي  را در تلاش و تقلاي ايجاد قانوني  مساوات براي ورود بانوان به ورزشگاه ها نمي بينيم

خسته از  افسوس ها، گذر زمان ، مطالبات  بر جاي مانده

 

بانوان طرفدار فوتبال سرزمين من

از بي توجهي هاي زياد در زمين و خارج از زمين سبز فوتبال به بانوان به سبزترين ستون خانواده

کجاي اين تمدن و تاريخ شانه خالي کرده ايم که اين چنين در ورزشگاه ها ضعيف و بي عزتيم که نمي توانيم خانواده اي به همراه داشته باشيم؟

بانوان مقتدر کشورم که در روزهاي سخت با ما گام به گام پيش آمدند حتما امروز هم در ورزشگاه ها خواهند توانست از تيم ملي و باشگاهي خود طرفداري و حمايت کنند، فقط کمي همت لازم است.

 در هر صورت اميدواريم يکي  به داد اين فوتبال برسد...

در فوتبالي که لبخند هاي تلخ تا ليگ فوتسالش و بازي هاي دوستانه تيم ملي اش را لغو کرده و به تيم سوم دنيا  يک دست شورت و پيراهن چسب خورده داده  اند چه ميخواهي؟

از فوتبالي که در ليگ آزادگانش  هشت نفره به ميدان مي روند تا بي سرمربي بودن ها و بلاتکليفي تيم هاي بخش خصوصي  و پرونده هاي باز تباني ،بدنبال چه مي گرديم .

از ليگ برتري که نمايندگان ليگ قهرمان آسيا ، از حجم بدهي دست به جيب هوادار عاطفي مي برند تا شاکياني که مربوط به مديران ناکاربلد گذشته است .از کمبود هاي سخت افزاري و نرم افزاري ، از ضعف مفرط باشگاههاي مثلا دولتي  و معدود باشگاههاي خصوصي ، از محروميت ميزباني تيمهاي عربستان تا نداشتن يک اسپانسر مناسب و واقعي، نداشتن يک سرويس بهداشتي و آبخوري مناسب در ورزشگاه هايش. چه مي خواهي ؟

نکند به تيم ملي دل بسته اي که با همت و لجبازي مرد پرتغالي و جوانان رشيدي که قدردانشان نيستيم  و به علت پايبندي به قراردادهاي باشگاهي شان محروم شان مي کنيم دل بسته اي. همين تيم هم نه اردوي مناسبي رفته نه بازي دوستانه مناسبي دارد و نه اسپانسر خوبي براي پوشاک. از اين تيم چه مي خواهي؟

به فوتبال بانوانش دل بسته اي که قهرمان سال قبلش از بخش خصوصي بوده و تا امروز تصميم به تيم داري ندارد. آنهم به علت بي تفاوتي مديران فدراسيون به مشکلات اين بخش. از اين تيم چه مي خواهي ؟

نگذار از فوتبال ساحلي و نگرفتن جوايز دوره هاي قبل شان بگويم.

نگذار از فوتبال پايه بي بند بار تاسف بار ، از وضعيت اسفبار فوتبال دانش آموزي بگويم.

تو چه مي خواهي؟

ورود بانوان ...!!!

نه. صبر کن. خيلي مشکل داريم کلي آرزو داريم که اين هم به جمع آنها اضافه خواهد شد.

آرزوي جديدمان تقاضا از رياست محترم جمهوري  و نمايندگان است که توجه ويژه اي  به حضور بانوان عزيز کشورمان به ورزشگاهها را داشته باشند.آيا وقت آن نرسيده کليد روحاني ، قفل درب استاديوم آزادي را بچرخاند ؟! 

ارسال در: يکشنبه 22 مرداد ساعت 05:54 (1396/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن