مذاکره تاج با مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا/ AFC به باشگاه‌هاي ايراني فرصت بيشتري مي‌دهد؟
شماره خبر : 139067
رئيس فدراسيون ايران با مسئولان کنفدراسيون فوتبال آسيا ديدار و درباره مسائل روز فوتبال گفت‌وگو کرد.

مهدي تاج که براي ديدار با مسئولان و مقامات کنفدراسيون فوتبال آسيا به مالزي سفر کرده، با ويندسور جان دبيرکل AFC و ساير مسئولان ارشد اين کنفدراسيون ديدار کرد.

در اين ديدارها دو طرف ضمن تبادل نظر در مورد مطالبات فوتبال ايران و نحوه انتقال آن به کشورمان، در زمينه مشکلات مالي باشگاه‌هاي ايراني و موضوع طلب برخي از بازيکنان و مربيان خارجي و طرح شکايات آنها در مجامع بين‌المللي، به گفت‌وگو پرداختند.

بلاتکليف بودن مطالبات فدراسيون فوتبال ايران در چند سال اخير و اينکه تاکنون پولي به حساب فدراسيون فوتبال ايران واريز نشده، يکي از مواردي بود که تاج در اين سفر به دنبال حل آن است.

همچنين کنفدراسيون فوتبال آسيا تا 9 شهريور به باشگاه‌هاي آسيايي فرصت داده تا تکليف بدهي‌هاي خود را روشن کنند. از آنجايي که نمايندگان ايران در آسيا (پرسپوليس، استقلال، تراکتورسازي و نفت تهران) با پرونده‌هاي زياد و مشکلات مالي فراواني روبه‌رو هستند تاج با حضور در مالزي در اين باره با مسئولان AFC به رايزني پرداخت.

شنيده شده نتيجه مذاکرات مثبت بوده و مقامات ايران از روند مذاکرات راضي هستند. حال بايد ديد AFC به فدراسيون فوتبال ايران و باشگاه‌هاي کشورمان مهلت بيشتري مي‌دهد يا خير.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 23:18 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن