جلالي: صادقي در مناقشه با حاتمي مقصر نبود/ در خط حمله نياز اساسي به تقويت شدن داريم
شماره خبر : 139066
سرمربي تيم فوتبال پيکان تهران گفت که شاگردانش با جان و دل مقابل حريفان بازي مي‌کنند.

 مجيد جلالي پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل بدون گل تيمش مقابل ذوب‌آهن گفت: ‌ شايد اگر بتوانيم خط حمله‌مان را ترميم کنيم در آينده نزديک مي‌توانيم به تيم‌مان بباليم. واقعاً‌ بازيکنانم با جان و دل بازي مي‌کنند و در لحظات پاياني پرتلاش‌تر ظاهر شدند.

وي ادامه داد: اين بازي دو نکته خيلي خوب براي ما داشت، اول اينکه گل نخورديم و دوم هم توانستيم حريف قدرتمند خود را متوقف کنيم. در نيمه دوم بازي خوبي انجام داديم و فکر مي‌کنم اين براي ما رضايت‌بخش است. 

سرمربي پيکان درباره اينکه رشيد مظاهري دروازه‌بان ذوب‌آهن روز خوبي در اين بازي داشته و توانسته موقعيت‌هاي زيادي از تيم پيکان بگيرد، عنوان کرد: بله واقعاً در نيمه دوم تيم ما بهتر و روان‌تر از حريف بازي کرد، موقعيت‌هاي بهتري هم ايجاد کرديم و فکر مي‌کنم در خط حمله نياز اساسي به تقويت شدن داريم.

جلالي درباره دليل نيمکت نشيني اميرحسين صادقي در اين ديدار، عنوان کرد: ابتدا بگويم در مناقشه با حاتمي، صادقي هيچ تقصيري نداشت و من از او ممنونم که وقتي از او درخواست کرديم مناقشه را تمام کند قبول کرد. صادقي در اين مدتي که با ما کار مي‌کند يکي از بهترين‌هاي ما است، اما اين درگيري تمرکز اين بازيکن را به هم زده بود و ما ترجيح داديم در اين مسابقه بازي نکند.

وي درباره بختيار رحماني و اين که او دو نيمه متفاوت را داشته است، گفت: اين بازيکن تا شرايط آرماني خود فاصله دارد و بازي به بازي بهتر مي‌شود. ما به اين بازيکن اميدواريم.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 23:17 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن