قلعه‌نويي: بازي مقابل شاگردان ميثاقيان هميشه سخت است
شماره خبر : 138665
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن تأکيد کرد، شاگردانش در ديدار مقابل سپاهان ?? درصد از توانايي خود را نشان داده‌اند.

به نقل از سايت رسمي باشگاه ذوب‌آهن، امير قلعه‌نويي درباره ديدار دوستانه ذوب‌آهن و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان، اظهار داشت: بازي خوبي بود و دو تيم سعي کردند تمرينات خود را در اين بازي به ظهور برسانند. بالاخره تيم‌ها تازه از شرايط بدنسازي و تمرينات صرف تاکتيکي خارج شده‌اند و هنوز تا تبديل شدن به تيمي که در ذهن مربيان و هواداران است، کمي فاصله دارند. البته اميدواريم تا روز پنجشنبه آمادگي بدني بازيکنان ذوب‌آهن به مرز مطلوب نزديک‌تر شود و بتوانيم در مشهد يک بازي خوب را به نمايش بگذاريم.

وي تصريح کرد: با توجه به خستگي بازيکنان ذوب‌آهن اکثر دقايق بازي در اختيار سپاهان بود، اما بازيکنان ما اجازه گلزني به مهاجمان سپاهان را ندادند که اين مورد يکي از حسن‌هاي تيم ما محسوب مي‌شود. از طرفي در زمان مناسب از فرصت‌ها استفاده کرديم و توانستيم با يک برد وارد بازي‌هاي ليگ شويم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن درباره اردوي اين تيم در کشور ترکيه، گفت: ديدار با سپاهان 30 درصد از توانايي تيم ما بود، اما در اردوي کشور ترکيه به اهداف خود نزديک شديم. اردوي بسيار خوبي بود و بايد از همه عواملي که باعث شدند اين اردوي خوب برگزار شود، تشکر کنم.

وي درباره ورزشگاه نقش جهان، عنوان کرد: اين ورزشگاه يکي از بهترين زمين‌هاي ايران را دارد و اميدواريم با همکاري مسئولان استان ديدارهاي ذوب‌آهن به اين ورزشگاه منتقل شود. ورزشگاه فولادشهر دچار مشکلاتي است که اميدواريم با همکاري مديران استان و تلاش‌هاي ما زمينه انتقال ديدارهاي ذوب‌آهن به نقش جهان ميسر شود.

قلعه‌نويي درباره ديدار هفته اول ذوب‌آهن با سياه‌جامگان، اظهار داشت: سياه‌جامگان يک تيم قدرتي است که بازي بسته‌اي را دنبال مي‌کند. از آنها شناخت کافي نداريم، اما اميدواريم در بازي اول روي قدرت تاکتيکي خود حساب ويژه‌اي باز کنيم. فراموش نکنيد که بازي مقابل شاگردان اکبر ميثاقيان هميشه سخت است و براي مصاف با تيم‌هاي او بايد خيلي قوي کار کرد.

ارسال در: يکشنبه 1 مرداد ساعت 12:28 (1396/5/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن