عبداللهي: مگر نورافکن را در اوج بازي‌هاي آسيايي به تيم جوانان نداديم؟
شماره خبر : 138660
سرپرست تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که در بحث اقدام دو بازيکن پيشين اين تيم براي دريافت مطالبات‌شان، برخي افراد شيطنت کرده‌اند.

نصرالله عبداللهي درباره محروميت سه بازيکن استقلال به دليل عدم حضور در اردوي تيم فوتبال اميد از سوي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال اظهار داشت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم و الان از زبان شما مي‌شنوم. قطعاً کميته حقوقي باشگاه استقلال پيگير موضوع خواهد بود که چرا اين کار صورت گرفته است. سابقه نداشته است که بازيکنان را به خاطر عدم حضور در تيم‌هاي ملي محروم کنند. من که نشنيده بودم.

وي در واکنش به طرح اين موضوع که اقدام استقلال هم براي عدم حضور بازيکنان در اردوي تيم اميد درست نبوده است، گفت: دفاع‌هاي ما مصدوم بودند و آنها (اعضاي تيم اميد) از ما مدافع مي‌خواستند. مگويان و پادواني مصدوم هستند، ITC منتظري هم صادر نشده و شايد در هفته اول ليگ او در اختيار نداشته باشيم. بنابراين ما دفاعي نداشتيم که بخواهيم سيدمجيد حسيني را به تيم اميد بدهيم. اينها دلايلي بود که نگذاشتيم بازيکنان‌مان بروند. امکان ندارد ما با تيم اميد مملکت‌مان همکاري نکنيم. مگر در اوج ليگ قهرمانان آسيا، اميد نورافکن را در اختيار تيم جوانان قرار نداديم و مقابل العين امارات شکست خورديم؟! نتيجه آن بازي باعث شد تا کادر فني ما فکري به حال تيم‌مان بکند.

سرپرست تيم فوتبال استقلال در خصوص اقدام عجيب آندرانيک تيموريان و کاوه رضايي براي اطلاع دادن از طلب‌هاي خود از استقلال به کنفدراسيون فوتبال گفت: عده‌اي هستند که شيطنت مي‌کنند. اگر قرار به دريافت طلب و اطلاع دادن به AFC باشد، خيلي‌ها طلب دارند. اينکه در موقعيت کنوني بروند شکايت کنند، شيطنتي پشت آن است.

عبداللهي همچنين در ارتباط با عدم پرداخت مطالبات بازيکنان استقلال و اينکه صحبت از اعتصاب مي‌شود، تصريح کرد: افتخاري مديرعامل باشگاه بازيکنان را در جريان گذاشته است که چه زماني پول مي‌رسد.

ارسال در: يکشنبه 1 مرداد ساعت 12:21 (1396/5/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن