بهادري: دوست دابهادري: دوست دارم نفت و گيتي‌پسند به فينال برسندرم نفت و گيتي‌پسند به فينال برسند
شماره خبر : 138637
ملي‌پوش تيم فوتسال نفت الوسط عراق گفت که بازي کردن کنار ديگر ملي‌پوش تيم نفت لذت‌بخش است.

قدرت بهادري درباره پيروزي تيمش مقابل دي‌سي‌اينوست تاجيکستان گفت: قبل از ديدار مقابل اين تيم، دو فيلم از بازي‌هاي پيشين تيم تاجيکي را ديده بوديم و دو بازيکن دي‌سي‌اينوست را هم به خوبي مي‌شناختيم. در مجموع شناخت کاملي نسبت به حريف داشتيم.

وي افزود: بازي خيلي خوب و منطقي ارائه کرديم، نه خودمان را به آب و آتش زديم و نه خيلي راحت بازي کرديم. تلاش کرديم توان خود را براي بازي‌هاي بعدي نگه داريم تا در اين بازي‌ها نيز بتوانيم به پيروزي برسيم.

ملي‌پوش فوتسال کشورمان گفت: هميشه دوست داشتم تيمم برنده شود و سپس به دنبال موفقيت‌هاي فردي براي خود بوده‌ام. حداقل در اين چند سال در تيم فرش‌آرا اينگونه بوده‌ام. گل‌هايي که به دي‌سي‌اينوست زدم، با کمک بازيکنان تيم‌مان بود، مخصوصاً سه پاس گل زيبا از طرف فرهاد توکلي که بازي کردن کنار او، لذت‌بخش و بازيکن کنار او راحت است.

وي در اين باره که چقدر احتمال دارد نفت الوسط عراق به قهرماني مسابقات برسد، تصريح کرد: اميدوارم نفت با هزينه‌هايي که کرده و تلاشي که اين تيم مي‌کند، بتواند به جايگاه خوبى در آسيا برسند.

بازيکن تيم نفت عراق با اشاره به اينکه برخي تيم‌ها در اين تورنمنت مشکل غذا دارند، خاطرنشان کرد: نفت از عراق آشپز آورده و همه غذاهاي حلال و قابل خوردن مانند ماکاروني، گوشت، مرغ و سيب زميني را به ويتنام آورده‌اند. از لحاظ غذايي هيچ مشکلى نداريم.

بهادري در اين مورد که دوست دارد چه‌تيم‌هايي به فينال رقابت‌ها برسند و نيز چه تيمي جام قهرماني مسابقات را بالاي سر ببرد، گفت: دوست دارم تيم‌هاي نفت و گيتي‌پسند به فينال بازي‌ها راه يابند. چون من با نفت عراق قرارداد دارم، بايد تمام تلاش خود را براي موفقيت اين تيم بکنم، اما قطعاً گيتي‌پسند تيمي با کادر فني و بازيکنان باتجربه و بزرگ است و شانس بيشتري براي قهرماني دارد. به عنوان يک ايراني آرزو مي‌کنم گيتي‌پسند بهترين نتيجه را کسب کند و ان‌شاءالله به قهرماني آسيا برسد.

ملي‌پوش فوتسال کشورمان در اين خصوص که آيا نيم‌نگاهي به آقاي گلي مسابقات دارد يا خير، به تسنيم گفت: هيچ وقت دنبال اين مقام نبوده‌ام، اما بدم هم نمي‌آيد اگر شرايط فراهم شود، به آقاي گلي آسيا برسم.

ارسال در: شنبه 31 تير ساعت 11:48 (1396/4/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن