بيانيه طوفاني کانون مربيان ،حمايت قاطع از دبير کل
شماره خبر : 138574
کانال رسمي کانون مربيان فوتبال ايران, بيانيه کانون مربيان فوتبال ايران در حمايت از دبير کل فدراسيون فوتبال

 بيانيه طوفاني کانون مربيان ،حمايت قاطع از دبير کل

کانال رسمي کانون مربيان فوتبال ايران,

بيانيه کانون مربيان فوتبال ايران در حمايت از دبير کل فدراسيون فوتبال

 

کانون مربيان فوتبال کشور در پي صعود تيم ملي فوتبال به جام جهاني 2018 روسيه اقدام به انتشار بيانيه و تشکر و سپاسگزاري از بانيان اين فرايند مستمر ،فراگير و پيچيده با ذکر نام و الويت تاثير گذاري آنان نمود.

در اين بيانيه سهم مربيان ناشناخته  بومي در اقصي نقاط کشور در پرورش استعدادهاي فوتبالي گوشزد شد و استمرار و انضباط در برگزاري مسابقات بصورت پلکاني از کوچکترين مناطق کشور تا مراکز استانها در لواي مسابقات ليگ در دسته هاي مختلف و رده هاي سني مختلف در مرتبه بعدي تاثير گذاري اشاره شد و در نهايت از کادر فني تيم ملي نيز تشکر و قدرداني گرديد.

گويا عده اي در اين الويت بندي علمي و واقعي قائل به وجود اشتراک مساعي فوق الاشاره نيستند. جناب کي روش در صعود تيم ملي به جام جهاني خود را محور و ستون خيمه پيروزي مي دانند و سهم ديگر عناصر را به هيچ انگاشته و آنان را فاقد صلاحيت مي دانند.البته اين بار اولي نيست که اين افاضات با همصدايي بعضي از رسانه ها در بوق و کرنا مي شود که  همزماني آن بيشتر بعد از پيروزي هاي تيم ملي است .

گويا پس از هر پيروزي جناب کي روش  سرمربي تيم ملي مي بايستي يکي از زنجيره هاي تشکيلات تيم و فدراسيون فوتبال را نشانه رفته و حذف نمايد .

پس از حذف سرپرستان تيم ملي ،مربيان ايراني تيم ملي ،کادر پزشکي ،ايفمارک و... حالا به سراغ دبيرکل فدراسيون فوتبال جناب دکتر اسدي آمده اند و خواستار حذف او شده اند.

کانون مربيان فوتبال ايران ضمن محکوم نمودن هر نوع تداخل در شرح وظايف سازمان و تشکيلات فوتبال کشور و جلو گيري از هر نوع لجام گسيختگي و هرج و مرج در سلسله مراتب اداري و تشکيلاتي، توجه مسئولين را به رعايت قانون و تاسي به  دستاوردهاي شرعي و عرفي کشور مي نمايد. قوانين محدوده روابط و تعامل رييس و مرئوس و کارفرما و مستخدم رادر چهارچوب قراردادها ملحوظ نموده است . 

لذا برخود وظيفه مي دانيم موکدا از دبيرکل محترم فدراسيون در قبال اين هجمه خام که سرمنشاء آن پنهان مي باشد پشتيباني نماييم . بديهيست  فدراسيون فوتبال نيز در اين خصوص در تريبون هاي رسمي بايد پاسخگو باشد. چرا که در قبال سکوت بايد منتظر درخواست هاي غير عقلايي ديگري هم باشيم .

 

 

@ifca_ir

ارسال در: جمعه 16 تير ساعت 18:46 (1396/4/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن