در حاليکه ليست 18نفره سهميه بزرگسالان تيم استقلال پرشده اما دو گزينه روي ميز منصوريان ديده مي‌شود و اين به معناي آن است که احتمالا يک نفر از اين ليست خط مي‌خورد.

در ساعات ابتدايي بامداد امروز شايعاتي مبني بر مذاکره مجتبي جباري و پندار توفيقي به سرعت منتشر شد و اکنون اين موضوع آنقدر جدي شده که بسياري از آن به عنوان آخرين بمب استقلال در نقل و انتقالات نام مي‌برند.

گفته مي‌شود جباري و مدير نقل و انتقالات باشگاه استقلال به توافق رسيده‌اند اما هنوز برگه‌اي امضا نشده ولي به زودي اين اتفاق خواهد افتاد تا استقلال زيدان آسيا را به خانه خودش بازگرداند. از طرفي خبر پاسخ منفي جباري به علي کريمي براي پوشيدن پيراهن نفت تهران نيز اين شايعه را بيش از پيش جدي مي‌کند.

علاوه بر جباري، نام جلال‌الدين ماشاريپوف هم زمزمه وار شنيده مي‌شود و به نظر مي‌رسد آبي‌ها پس از شماره8 محبوب سکوها نيم نگاهي هم به ستاره ازبک دارند اما چيزي که مسلم است، آن‌ها فعلا تمام تمرکزشان را روي جباري گذاشته‌اند و حتي ممکن است تا ساعاتي ديگر عکس جباري را با پيراهن آبي مشاهده کنيد!

البته اين همه ماجرا نيست! ورود يکي از ايندو هافبک باتجربه و خلاق منوط به پيدا شدن يک جاي خالي در ليست 18نفره استقلال است و به همين خاطر از مدافع باتجربه آبي‌ها به عنوان خروجي اين تيم نام‌برده مي‌شود.

ظاهرا عليرضامنصوريان اعتقادي به استفاده از مگويان در فصل جديد ندارد و به همين خاطر قصد دارد با خط زدن نام او جا را براي جباري و يا حتي مشاريپوف باز کند. البته مدافع ارمني اعلام کرده در صورتي از استقلال جدا مي‌شود که مطالباتش به صورت تمام و کمال پرداخت شود.

به هرترتيب بايد منتظر ماند و ديد که باشگاه استقلال موفق به گرفتن امضا از جباري مي‌شود يا خير. حتي ممکن است در صورت عدم توافق با جباري، آبي‌ها قيد ماشاريپوف را هم بزنند تا با نگهداشتن مگويان، زير بار پرداخت بدهي سنگين ديگري نروند.